Več podobnih: Televizorji Samsung
Več podobnih: Televizorji Samsung
LED TV Samsung 55TU8072
488,59 €
Cena brez DDV: 400,48 €
36 x 16,77 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR, HDR 10 +, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Game Mode, Brightness/Color Detection, Adaptive Sound, Ultra Skinny Bezel, Gallery |
| Kakovost gibanja v sliki | 2100 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming, PurColor |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Crystal procesor 4K |
| Povezave | Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2) |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1240A |
| Teža | Teža paketa 19,5 kg, Teža produkta 14,2 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1230.5 x 783.3 x 250.2 mm |
| Mere brez stojala | 1230.5 x 707.2 x 59.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | siva (CARBON SILVER) |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dodatne funkcionalnosti | zrcaljenje slike iz telefona, Deluje z Google Assistant, Deluje z Amazon Alexa, SmartThings App Support |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019 ali kasneje, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
LED TV Samsung 55TU8072
488,59 €
Vsi izdelki skupaj
539,91 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
509,81 €
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
373,03 €
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
383,14 €
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni