Televizor Samsung 55TU7172 140cm (55) 4K UHD Smart TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt151463
S točkami zvestobe do popustov: 57 točk.
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR, HDR 10 +, HLG
Kakovost gibanja v sliki 2000 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming, PurColor
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Priključki 2x HDMI, USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2CS2
Daljinski upravljalnik TM 1240A
Teža Teža paketa 15,5 kg, Teža produkta 11,6 kg
Mere (Š x V x G) 1230.5 x 782.8 x 250.2 mm
Mere brez stojala 1230.5 x 707.2 x 59.5 mm
Energetski razred A+
Barva siva (CARBON SILVER)
VESA standard 200 x 200
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")