Več podobnih: Televizorji Samsung
Več podobnih: Televizorji Samsung
Televizor Samsung 55TU7172 140cm (55) 4K UHD Smart TV
567,37 €
Cena brez DDV: 465,06 €
36 x 19,39 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
4K televizor z izjemnim zaslonom za ta cenovni razred, še posebej za večerno gledanje v temnejših prostorih. Hitra Smart Tizen platforma, ki podpira vse aplikacije, ki jih uporabnik potrebuje, z debelino 6 cm pa se idealno prilega vsaki dnevni sobi, naj bo na steni ali na komodi. Samsungova pametna rešitev za kable poskrbi, da so vaši kabli vedno lepo urejeni in skriti, da je dnevni prostor urejen in čist.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR, HDR 10 +, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Game Mode, Brightness/Color Detection, Adaptive Sound, Ultra Skinny Bezel, Gallery |
| Kakovost gibanja v sliki | 2000 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming, PurColor |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Crystal procesor 4K |
| Povezave | Wi-FI (WIFI5), LAN,Bluetooth (4.2) |
| Priključki | 2x HDMI, USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1240A |
| Teža | Teža paketa 15,5 kg, Teža produkta 11,6 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1230.5 x 782.8 x 250.2 mm |
| Mere brez stojala | 1230.5 x 707.2 x 59.5 mm |
| Energetski razred | A+ |
| Barva | siva (CARBON SILVER) |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dodatne funkcionalnosti | zrcaljenje slike iz telefona, Deluje z Google Assistant, Deluje z Amazon Alexa, SmartThings App Support |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019 ali kasneje, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Televizor Samsung 55TU7172 140cm (55) 4K UHD Smart TV
567,37 €
Vsi izdelki skupaj
618,69 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
509,81 €
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
373,03 €
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
383,14 €
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni