Televizor SAMSUNG UE55RU8002 139 cm (55'') 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
UHD procesor, izjemna kakovost slike
Kakovost slike, ki se vas dotakne, omogoča en sam čip, ki usklajuje barve, optimizira razmerje visokih kontrastov in obvlada HDR ločljivost.

Resnična 4K UHD ločljivost
Uživajte v ostri in jasni sliki s 4K UHD TV-jem, ki ima 4-krat več slikovnih pik od FHD TV-ja. Zdaj si lahko ogledate tudi najmanjše podrobnosti vsakega prizora.
.png)
UHD Dimming
Uživajte v barvah, ostrini in kontrastih, optimiziranih za vaše vizualno doživetje. Samsung UHD Dimming zaslon razdeli in obdela v majhnih blokih, da lahko natančneje vidite podrobnosti.
.png)
HDR za več podrobnosti
Visok dinamični razpon (High-Dynamic Range) okrepi razpon svetlobe vašega TV-ja, da lahko uživate v zelo širokem spektru barv in vizualnih podrobnosti tudi v najtemnejših prizorih.
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR 10 + |
| Dodatne TV lastnosti | Itunes Video, Airplay, Game mode, podpora za One remote |
| Kakovost gibanja v sliki | 2500 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Mega Contrast |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi, LAN, optični Audio |
| Priključki | 4x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, LAN |
| Sprejemnik | DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1950A |
| Teža | 18.9 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1237.2 x 776.9 x 237.2 mm |
| Mere brez stojala | 1237.2 x 713.5 x 58.7 mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | siva (Titanium Gray) |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, Game mode, FreeSync |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com