Televizor SAMSUNG UE55RU8002 139 cm (55'') 4K UHD Smart TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt145491
S točkami zvestobe do popustov: 70 točk.
UHD procesor, izjemna kakovost slike
Resnična 4K UHD ločljivost
UHD Dimming
HDR za več podrobnosti
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 100Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR 10 +
Dodatne TV lastnosti Itunes Video, Airplay, Game mode, podpora za One remote
Kakovost gibanja v sliki 2500 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Mega Contrast
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, LAN, optični Audio
Priključki 4x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, LAN
Sprejemnik DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1950A
Teža 18.9 kg
Mere (Š x V x G) 1237.2 x 776.9 x 237.2 mm
Mere brez stojala 1237.2 x 713.5 x 58.7 mm
Energetski razred A
Barva siva (Titanium Gray)
VESA standard 200 x 200
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, Game mode, FreeSync
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")