Televizor Samsung 55CU7172, 139 cm (55''), UHD (3840 x 2160), Tizen (UE55CU7172UXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 55CU7172 se lahko pohvali s procesorjem Crystal 4K. Ta zagotavlja izjemno kakovost slike. Vsebine si bo mogoče ogledovati v ločljivosti 3840 x 2160 slikovnih pik (Ultra HD), kar pomeni, da bo slika osupljivo ostra in detajlirana.
PurColor: natančno usklajene barve za živahno, realistično sliko
Funkcija PurColor televizorjo omogoča, da izrazi široko paleto barv za optimalno sliko in realistično izkušnjo gledanja.

Procesor Crystal 4K: oglejte si vse barvne odtenke, kot je bilo to zamišljeno, v ločljivosti 4K
Zmogljiva nadgradnja slike 4K vam zagotavlja, da lahko svojo priljubljeno vsebino gledate v ločljivosti do 4K.
.png)
Smart Hub: svojo najljubšo vsebino odkrijte na enem mestu
Optimizirajte izbiranje in spoznavanje vsebin, tako da porabite manj časa za iskanje ter več časa za pretakanje filmov, iger in oddaj, ki so vam všeč.
.png)
SmartThings:vaš najboljši domači pomočnik
Sprostite se in omogočite SmartThings, da se brezhibno poveže na vaše pametne naprave ter jih upravlja in nadzoruje za intuitivno upravljanje vašega doma prek vgrajenega vozlišča.
.png)
HDR: oglejte si podrobnosti vsakega prizora
Visokodinamično območje razširi stopnje osvetljenosti na vašem televizorju, da lahko uživate v velikanskem spektru barv in vseh vizualnih učinkih.
.png)
Izboljšanje kontrasta za izboljšan občutek globine in barve
Funkcija za izboljšanje kontrasta dinamično prilagodi kontrast, rezultat tega pa je izboljšan občutek globine in barve.
.png)
Samodejni način z nizko latenco (ALLM)
Televizor se takoj odzove na vaše ukaze. Izkusite tekoče igranje iger brez zamegljenosti in preskakovanja slik. ALLM optimizira vaš zaslon, da imate več nadzora ob komaj opaznem vhodnem zamiku.
Motion Xcelerator: gladko gibanje za jasno sliko
Izkusite jasno sliko in delovanje. Motion Xcelerator samodejno oceni in kompenzira sličice za vir vsebine.
.png)
Object Tracking Sound Lite (OTS Lite): virtualni zvok, ki sledi dogajanju
Prostorski 3D-zvok z virtualnim zgornjim kanalom zvoka vam bo omogočil popolno potopitev v izkušnjo zvoka.
.png)
Q-Symphony: televizor in soundbar v popolni harmoniji
Q-Symphony poskrbi za bolj harmoničen zvo. Televizorju in soundbaru omogoča, da delujeta hkrati, ne da bi morali za to utišati zvočnike na televizorju.
.png)
Zvok, natančno prilagojen vaši vsebini
S prilagodljivim zvočnim sistemom, ki optimizira zvok na podlagi analize prizora v realnem času glede na vrsto vsebine, boste slišali živahen, a uravnotežen zvok.
.png)
Tristranska oblika brez robov za še več slike
Tanka in elegantna oblika v preprostem minimalističnem slogu vas bo pritegnila z najčistejšo sliko.
.png)
Google Meet: opravite videoklice na velikem zaslonu
Povežite svoje aplikacije za videoklice z zaslonom in preživite čas z najdražjimi na velikem zaslonu.
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR, HDR 10+, HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound, Brightness Detection |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | / |
| Kakovost slike | Mega Contrast |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Object Tracking Sound, Q-Symphony |
| Procesor | Crystal Processor 4K |
| Povezave | Yes (BT5.2),Yes (WiFi5) |
| Priključki | 3x HDMI,1x USB, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | / |
| Daljinski upravljalnik | TM2240 |
| Teža | 14.2 Kg (s stojalom), 13,9 Kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1230.5 x 783.3 x 250.2 mm |
| Mere brez stojala | 1230.5 x 707.2 x 59.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com