Televizor Samsung 55CU7172, 139 cm (55''), UHD (3840 x 2160), Tizen (UE55CU7172UXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,85 (148 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148163569
S točkami zvestobe do popustov: 40 točk.
PurColor: natančno usklajene barve za živahno, realistično sliko
Procesor Crystal 4K: oglejte si vse barvne odtenke, kot je bilo to zamišljeno, v ločljivosti 4K
Smart Hub: svojo najljubšo vsebino odkrijte na enem mestu
SmartThings:vaš najboljši domači pomočnik
HDR: oglejte si podrobnosti vsakega prizora
Izboljšanje kontrasta za izboljšan občutek globine in barve
Samodejni način z nizko latenco (ALLM)
Motion Xcelerator: gladko gibanje za jasno sliko
Object Tracking Sound Lite (OTS Lite): virtualni zvok, ki sledi dogajanju
Q-Symphony: televizor in soundbar v popolni harmoniji
Zvok, natančno prilagojen vaši vsebini
Tristranska oblika brez robov za še več slike
Tanka in elegantna oblika v preprostem minimalističnem slogu vas bo pritegnila z najčistejšo sliko.
Google Meet: opravite videoklice na velikem zaslonu
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR, HDR 10+, HLG (Hybrid Log Gamma)
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound, Brightness Detection
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona /
Kakovost slike Mega Contrast
Sistem zvočnikov 20W, 2CH
Zvok Object Tracking Sound, Q-Symphony
Procesor Crystal Processor 4K
Povezave Yes (BT5.2),Yes (WiFi5)
Priključki 3x HDMI,1x USB, Ethernet (LAN)
Sprejemnik /
Daljinski upravljalnik TM2240
Teža 14.2 Kg (s stojalom), 13,9 Kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1230.5 x 783.3 x 250.2 mm
Mere brez stojala 1230.5 x 707.2 x 59.9 mm
Energetski razred G
Barva črna
VESA standard 200 x 200
Garancija v mesecih 24m
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
4,85 na podlagi 148 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor SAMSUNG 55U7022F 140 cm (55"), 3840 x 2160 (4K UHD), 50Hz, Tizen, 20W UE55U7022FKXXH
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
20 W
2.0
Brez
200x200
G
2 leti
140 cm (55")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
1.4
Brez
200x200
G
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
140 cm (55")
50 Hz
/
/
20 W
2.0
eARC
140 cm (55")
60 Hz