Televizor Samsung 55CU7092, 140 cm (55), 4K UHD, 50 Hz, Smart TV (UE55CU7092UXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 55CU7092 zagotavlja izjemna vizualna doživetja. Odlikujeta ga procesor Crystal 4K in funkcija PurColor, ki poskrbita za barvno natančnost in s tem za izjemno realističen učinek podob. Obenem pa je zagotovljena ločljivost 4K UHD, po zaslugi katere ne bo ostala zabrisana niti najmanjša podrobnost.
Televizor podpira HDR10+ in HLG, zato bodo podrobnosti jasno vidne tudi med zelo temnimi/svetlimi prizori.
Pomembna kvaliteta tega 55-palčnega pametnega televizorja pa je tudi odličen zvok. Ta je med drugim zagotovljen s tehnologijama OTS Lite in Q-Symphony.
PurColor - Natančno usklajene barve za živahno, realistično sliko
Funkcija PurColor omogoča televizorju, da izrazi široko paleto barv za optimalno sliko in realistično izkušnjo gledanja.
Crystal procesor 4K - Oglejte si vse barvne odtenke, kot je bilo to zamišljeno, v 4K ločljivosti
Zmogljiva 4K nadgradnja slike vam zagotavlja, da lahko svojo priljubljeno vsebino gledate v do 4K ločljivosti.
Smart Hub - Svojo najljubšo vsebino odkrijte na enem mestu
Optimizirajte izbiranje in spoznavanje vsebin, tako da porabite manj časa za iskanje in več časa za pretakanje filmov, iger in oddaj, ki so vam všeč.
SmartThings - Vaš najboljši domači pomočnik
Sprostite se in omogočite SmartThings, da se brezhibno poveže na vaše pametne naprave, jih upravlja in nadzoruje za intuitivno upravljanje vašega doma prek vgrajenega vozlišča.
3-stranska oblika brez robov - Še več slike, manj roba
Tanka in elegantna oblika, izdelana s preprostim minimalističnim slogom, vas bo pritegnila z najčistejšo sliko.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR, HDR 10+ , HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound, Brightness Detection |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | OTS Lite, Q-Symphony |
| Procesor | Crystal Processor 4K |
| Povezave | Ethernet (LAN), Anynet+ (HDMI-CEC), eARC/ARC |
| Priključki | 3x HDMI, 1 x USB-A |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2240 |
| Teža | 11.0 kg (s stojalom), 10.8 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1224.0 x 767.5 x 221.0 mm |
| Mere brez stojala | 1224.0 x 707.7 x 81.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | ČRNA |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com