Televizor Samsung 55CU7092, 140 cm (55), 4K UHD, 50 Hz, Smart TV (UE55CU7092UXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,84 (223 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148167025
S točkami zvestobe do popustov: 42 točk.
PurColor - Natančno usklajene barve za živahno, realistično sliko
Crystal procesor 4K - Oglejte si vse barvne odtenke, kot je bilo to zamišljeno, v 4K ločljivosti
Smart Hub - Svojo najljubšo vsebino odkrijte na enem mestu
SmartThings - Vaš najboljši domači pomočnik
3-stranska oblika brez robov - Še več slike, manj roba
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LED LCD
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR, HDR 10+ , HLG
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound, Brightness Detection
Sistem zvočnikov 20W, 2CH
Zvok OTS Lite, Q-Symphony
Procesor Crystal Processor 4K
Povezave Ethernet (LAN), Anynet+ (HDMI-CEC), eARC/ARC
Priključki 3x HDMI, 1 x USB-A
Sprejemnik DVB-T2CS2
Daljinski upravljalnik TM2240
Teža 11.0 kg (s stojalom), 10.8 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1224.0 x 767.5 x 221.0 mm
Mere brez stojala 1224.0 x 707.7 x 81.9 mm
Energetski razred G
Barva ČRNA
VESA standard 200 x 200 mm
Garancija v mesecih 24m
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
4,84 na podlagi 223 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung 75U7022F 190 cm (75''),3840 x 2160 (4K UHD),  LED, Tizen, 50Hz, UE75U7022FKXXH
4,80 (5 ocen)
189 cm (75")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
20 W
1.4
Brez
400x300
G
2 leti
165 cm (65")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
2.0
Brez
200x200
G
2 leti
140 cm (55")
QLED
50 Hz
20 W
2.0
400x300
E
140 cm (55")
50 Hz
20 W