Televizor Samsung 50TU7092, 126 cm (50''), 4K UHD, Smart TV (UE50TU7092UXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 50TU7092 odlikuje vrhunski procesor Crystal Processor 4K, ki skrbi za optimizacijo vseh elementov slike z ločljivostjo 4K UHD (3840 x 2160). S tem so zagotovljeni izjemno jasni kontrasti in realistične barve, zato lahko pridejo detajli resnično do izraza. Poskrbljeno je tudi za podporo formatov HDR, vključno s HDR10+. Gre za televizijski sprejemnik s klasično diagonalo 127 cm (50''), dimenzije naprave brez stojala pa so 1115.8 x 643.7 x 59.5 mm. Zaslon, ki se ponaša z napredno LED-tehnologijo, se osvežuje s hitrostjo 50 Hz. Omogočene so različne povezave (LAN ali Wi-Fi), hkrati pa je poskrbljeno za enostavno dostopanje do aplikacij in platform za pretočne vsebine. Televizor se lahko namreč pohvali z naprednim operacijskim sistemom Tizen. Naprava uporablja digitalni sprejemnik DVB-T2C, izdelana pa je v elegantni črni barvi.
Televizor Samsung 50TU7092 127 cm (50'') 4K UHD Smart TV
4K televizor z izjemnim zaslonom za ta cenovni razred, še posebej za večerno gledanje v temnejših prostorih. Hitra Smart Tizen platforma, ki podpira vse aplikacije, ki jih uporabnik potrebuje, z debelino 6 cm pa se idealno prilega vsaki dnevni sobi, naj bo na steni ali na komodi. Samsungova pametna rešitev za kable poskrbi, da so vaši kabli vedno lepo urejeni in skriti, da je dnevni prostor urejen in čist.
Popolnost kristalnih barv
Slika, ki ji ne uide niti ena podrobnost vaše priljubljene vsebine UHD TV TU7002 z naprednim Crystal zaslonom vas bo očaral s svojim širokim razponom pestrih barv, ki gledanje televizije ponesejo na novo raven.

Crystal Processor 4K
Pripravite se na neverjetne užitke med gledanjem UHD TU7002. Osupljiva kakovost slike je rezultat enega samega čipa, ki optimizira barve, prilagodi visoko kontrastno razmerje in nadzoruje HDR.
.png)
Elegantne krivine za sodoben dom
UHD TU7022 je mojstrsko brezčasno delo Samsunga, ki televizorju daje minimalističen kovinski okvir, ki vam ne bo odvračal pozornosti. Zelo tanek dizajn celotnega televizorja se seveda ujema z okoliško notranjostjo in ustvarja popolnoma delujočo simbiozo.
.png)
Realnost 4K UHD v vaši dnevni sobi
Uživajte v zasluženih trenutkih počitka v visoki ločljivosti 4K UHD TV štirikrat večje število slikovnih pik kot klasične FHD, rezultat pa je izjemno ostra slika, polna finih detajlov, ki vas navdušijo.
Odkrijte lepoto, ki je skrita v podrobnostih
Spremljajte prizore, tako kot bi se vam dogajali pred lastnimi očmi in točno, tako kot si jih je zamislil režiser. Visok dinamičen razpon (HDR) zagotavlja natančne podrobnosti tudi v temnih in zelo svetlih prizorih, vaši priljubljeni filmi pa bodo tako dobili nove razsežnosti kakovosti.
Nasprotniki bodo ostali v senci vašega zmagoslavja
Ne pustite, da vam nepričakovani časovni zaostanki, razmazana slika ali tresenje preprečijo pot do vaše zmage! Game Enhancer vas z bliskovito hitrostjo ponese v vašo priljubljeno igro, nad katero boste imeli med igranjem popoln nadzor.
En upravljalnik za vso zabavo
Igralne konzole, aplikacije, set-top box, videoteke – to in še več imate pod nadzorom z enim upravljalnikom. Eleganten daljinski upravljalnik One Remote omogoča intuitivno uporabo, vaša priljubljena vsebina Smart Hub pa je vedno na dosegu roke.
Tehnične podrobnosti
| Blagovna znamka | Samsung |
| Model/Serija | UE50AU7092UXXH |
| Inteligenca | Smart TV |
| Velikost zaslona | 126 cm (50") |
| Tip zaslona | LCD |
| Tehnologija zaslona | Edge LED, 4K ULTRA HD |
| Osvetlitev zaslona | Edge Lit |
| Ločljivost zaslona (pixli) | 3840 x 2160 |
| Format zaslona | 16:9 |
| Oblika zaslona | Raven |
| Procesor | Crystal procesor 4K |
| Osveževanje slike | 50 Hz |
| Kakovost slike | Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming |
| Indeks kakovosti slike gibanja | 2000 PQI |
| Tehnologija 3D | Ne |
| Slika v sliki (PIP) | Ne |
| Slika in slika (PAP) | Ne |
| Slika in besedilo (PAT) | Ne |
| Podprti video formati | MPEG4/2, HEVC, VP9, AV1 |
| Podprti HDR formati | HDR, HDR10+, HLG |
| Prostorski zvok | Dolby Digital Plus |
| Zvok - izhodna moč | 20W |
| Število zvočnikov | 2 |
| Podprti avdio formati | MP3, WAV, WMA |
| Bluetooth sorround pripravljen | Da |
| Daljinski upravljalnik | TM 1240A |
| Glasovno upravljanje | Ne |
| Glasovni pomočniki | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Avtomatski izklop | Da |
| Avtomatski vklop (timer) | Ne |
| Osnovna hotelska nastavitev TV | Ne |
| Digitalni sprejemnik / Vrsta | DVB-T2CS2 |
| Analogni sprejemnik | Da |
| Operacijski sistem | Tizen |
| Spletni brskalnik | Da |
| Slovenske spletne aplikacije | Da |
| NEO | Da |
| EON | Da |
| T-2 | Da |
| A1 | Da |
| Voyo | Da |
| Tuje spletne aplikacije | Netflix, Youtube, Amazon Prime, Apple TV, NBA TV |
| Vsebine na zahtevo (HbbTV) | HbbTV 2.0.2 |
| Apple HomeKit | Ne |
| Skupna raba zaslona telefona (screen mirroring) | Da |
| Miracast | Da |
| DLNA | Da |
| Predvajanje z USB | Da |
| Spletne povezave | Wi-Fi , Ethernet (LAN |
| Bluetooth | Ne |
| AirPlay 2 | Ne |
| Priključki | 2x HDMI, USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN) |
| HDMI različica | 2.1 |
| HDMI eArc | Da |
| FreeSync | Ne |
| G-Sync | Ne |
| Optimizacija za igre | Ne |
| Slikovni način za igranje iger | Da |
| Dodatki | Stojalo, daljinski upravljalnik |
| Rešitev za skrivanje kablov | Ne |
| Energijski razred | G |
| Letna poraba elektrike (SDR) | 86 kW.h |
| Letna poraba elektrike (HDR) | 112 kW.h |
| Letna poraba energije (stand-by) | 0,50 W |
| Dimenzije s stojalom | 1116 x 644 x 250 |
| Dimenzije brez stojala | 1116 x 719 x 60 |
| Teža s stojalom | 11.6 kg |
| Teža brez stojala | 11.4 kg |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Barva | črna (BLACK) |
| Leto izdelave | 2020 |
| Garancija | 2 leti |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com