Televizor Samsung 50TU7092, 126 cm (50''), 4K UHD, Smart TV (UE50TU7092UXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (6 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt152976
S točkami zvestobe do popustov: 35 točk.
Televizor Samsung 50TU7092 odlikuje vrhunski procesor Crystal Processor 4K, ki skrbi za optimizacijo vseh elementov slike z ločljivostjo 4K UHD (3840 x 2160). S tem so zagotovljeni izjemno jasni kontrasti in realistične barve, zato lahko pridejo detajli resnično do izraza. Poskrbljeno je tudi za podporo formatov HDR, vključno s HDR10+. Gre za televizijski sprejemnik s klasično diagonalo 127 cm (50''), dimenzije naprave brez stojala pa so 1115.8 x 643.7 x 59.5 mm. Zaslon, ki se ponaša z napredno LED-tehnologijo, se osvežuje s hitrostjo 50 Hz. Omogočene so različne povezave (LAN ali Wi-Fi), hkrati pa je poskrbljeno za enostavno dostopanje do aplikacij in platform za pretočne vsebine. Televizor se lahko namreč pohvali z naprednim operacijskim sistemom Tizen. Naprava uporablja digitalni sprejemnik DVB-T2C, izdelana pa je v elegantni črni barvi.
Televizor Samsung 50TU7092 127 cm (50'') 4K UHD Smart TV
Popolnost kristalnih barv
Crystal Processor 4K
Elegantne krivine za sodoben dom
Realnost 4K UHD v vaši dnevni sobi
Odkrijte lepoto, ki je skrita v podrobnostih
Nasprotniki bodo ostali v senci vašega zmagoslavja
En upravljalnik za vso zabavo
Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka Samsung
Model/Serija UE50AU7092UXXH
Inteligenca Smart TV
Velikost zaslona 126 cm (50")
Tip zaslona LCD
Tehnologija zaslona Edge LED, 4K ULTRA HD
Osvetlitev zaslona Edge Lit
Ločljivost zaslona (pixli) 3840 x 2160
Format zaslona 16:9
Oblika zaslona Raven
Procesor Crystal procesor 4K
Osveževanje slike 50 Hz
Kakovost slike Crystal Processor 4K, Mega Contrast, UHD Dimming
Indeks kakovosti slike gibanja 2000 PQI
Tehnologija 3D Ne
Slika v sliki (PIP) Ne
Slika in slika (PAP) Ne
Slika in besedilo (PAT) Ne
Podprti video formati MPEG4/2, HEVC, VP9, AV1
Podprti HDR formati HDR, HDR10+, HLG
Prostorski zvok Dolby Digital Plus
Zvok - izhodna moč 20W
Število zvočnikov 2
Podprti avdio formati MP3, WAV, WMA
Bluetooth sorround pripravljen Da
Daljinski upravljalnik TM 1240A
Glasovno upravljanje Ne
Glasovni pomočniki Amazon Alexa, Google Assistant
Avtomatski izklop Da
Avtomatski vklop (timer) Ne
Osnovna hotelska nastavitev TV Ne
Digitalni sprejemnik / Vrsta DVB-T2CS2
Analogni sprejemnik Da
Operacijski sistem Tizen
Spletni brskalnik Da
Slovenske spletne aplikacije Da
NEO Da
EON Da
T-2 Da
A1 Da
Voyo Da
Tuje spletne aplikacije Netflix, Youtube, Amazon Prime, Apple TV, NBA TV
Vsebine na zahtevo (HbbTV) HbbTV 2.0.2
Apple HomeKit Ne
Skupna raba zaslona telefona (screen mirroring) Da
Miracast Da
DLNA Da
Predvajanje z USB Da
Spletne povezave Wi-Fi , Ethernet (LAN
Bluetooth Ne
AirPlay 2 Ne
Priključki 2x HDMI, USB, optični Audio, Cl+, Eternet (LAN)
HDMI različica 2.1
HDMI eArc Da
FreeSync Ne
G-Sync Ne
Optimizacija za igre Ne
Slikovni način za igranje iger Da
Dodatki Stojalo, daljinski upravljalnik
Rešitev za skrivanje kablov Ne
Energijski razred G
Letna poraba elektrike (SDR) 86 kW.h
Letna poraba elektrike (HDR) 112 kW.h
Letna poraba energije (stand-by) 0,50 W
Dimenzije s stojalom 1116 x 644 x 250
Dimenzije brez stojala 1116 x 719 x 60
Teža s stojalom 11.6 kg
Teža brez stojala 11.4 kg
VESA standard 200 x 200
Barva črna (BLACK)
Leto izdelave 2020
Garancija 2 leti
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung 50Q7F QE50Q7FAAUXXH 126 cm (50''), 3840 x 2160 4K UHD, QLED, Tizen, 50Hz, 3 x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN)
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
20 W
2.0
eARC
200x200
G
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
127 cm (50")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
1.4
ARC
200x200
G
2 leti
127 cm (50")
LED
50 Hz
20 W
1.4
Brez
127 cm (50")
QLED
50 Hz
20 W