Televizor Samsung UE50RU7172 127cm (50) UHD 4K Smart TV
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR 10 + |
| Dodatne TV lastnosti | Itunes Video, Airplay, Game mode |
| Kakovost gibanja v sliki | 1400 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Mega Contrast |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi, LAN, optični Audio |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, LAN |
| Sprejemnik | DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1240A |
| Teža | 13.9 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1124.8 x 728.8 x 261.3 mm |
| Mere brez stojala | 1124.8 x 650.2 x 59.1 mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, GAme mode |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
127 cm (50")
127 cm (50")