Televizor Samsung UE50RU7172 127cm (50) UHD 4K Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (7 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt145792
S točkami zvestobe do popustov: 41 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR 10 +
Dodatne TV lastnosti Itunes Video, Airplay, Game mode
Kakovost gibanja v sliki 1400 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona Edge Lit
Kakovost slike Mega Contrast
Sistem zvočnikov 2.0 20W
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor Quad Core
Povezave Wifi, LAN, optični Audio
Priključki 3x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, LAN
Sprejemnik DVB T2/C/S2
Daljinski upravljalnik TM 1240A
Teža 13.9 kg
Mere (Š x V x G) 1124.8 x 728.8 x 261.3 mm
Mere brez stojala 1124.8 x 650.2 x 59.1 mm
Energetski razred A
Barva črna
VESA standard 200 x 200
Dodatne funkcionalnosti Screen Mirroring, App Casting, GAme mode
Garancija v mesecih 24m
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 7 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung QE50QN80FAUXXH, 50" (126 cm), Neo QLED mini LED, 4K UHD (3.840 × 2.160), 50 Hz 152170977
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
127 cm (50")
127 cm (50")