Televizor Samsung 50RU7092 126 cm (50'') 4K UHD Smart TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tanek dizajn, eleganten dizajn
Sodobna eleganca Samsungovega televizorja Ultra HD dodelano in elegantno zasnovo vaše notranjosti v stanovanju. Uživajte v jasni sliki v ločljivosti 4K UHD, ki ima 4× več slikovnih pik kot televizija Full HD. Odslej boste v vsakem prizoru videli vse najmanjše podrobnosti.

Polne in nasičene barve s tehnologijo PurColor
Uživajte v svoji najljubši vsebini v naravnih barvah, polnih detajlov, ki so tako ostri kot v resnici. Vaša izkušnja gledanja bo preprosto še bolj barvita.
.png)
Popolne slike zahvaljujoč procesorju Ultra HD
Kakovost slike vas bo navdušila že ob prvem vtisu. Ima en sam čip, ki nadzoruje barvni zaslon, optimizira visoko kontrastno razmerje in nadzoruje visoko dinamični razpon HDR.
.png)
Ultra HD Dimming
Uživajte v ravni barv, ostrine in kontrasta, ki so optimizirane za vašo izkušnjo gledanja. Tehnologija UHD Dimming zaslon razdeli na majhne bloke in prilagodi reprodukcijo slike, da rezultat postane še bolj podroben.
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR 10 + |
| Dodatne TV lastnosti | Itunes Video, Airplay, Game mode |
| Kakovost gibanja v sliki | 1400 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | Mega Contrast |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi, LAN, optični Audio |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, LAN |
| Sprejemnik | DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1240A |
| Teža | 13.9 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1124.8 x 728.8 x 261.3 mm |
| Mere brez stojala | 1124.8 x 650.2 x 59.1 mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting, GAme mode |
| Dodatne informacije | Modeli televizorjev Samsung, ki so prišli na tržišče leta 2019, ne podpirajo kodekov DivX in DTS |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com