Televizor Samsung 50DU8072, 127 cm (50), 4K UHD, Smart TV (UE50DU8072UXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,87 (45 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 171168121
S točkami zvestobe do popustov: 43 točk.
Odkrijte Svet v Osupljivi Jasnosti s Televizorjem Samsung 50DU8072
Ključne funkcije vključujejo:
  • Ambient Mode: Preoblikujte svoj televizor v estetski del notranje dekoracije, ko je izklopljen.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LED LCD
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR, HDR 10+
Dodatne TV lastnosti Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On, Tap View
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona LED
Kakovost slike Mega Contrast, UHD Dimming, Motion Xcelerator, 4K Upscaling
Sistem zvočnikov 20W, 2CH
Zvok OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound
Procesor Crystal Processor 4K
Povezave Yes (BT5.2), Yes (WiFi5)
Priključki 3 x HDMI, 2 x USB-A, Ethernet (LAN)
Sprejemnik /
Daljinski upravljalnik TM2360E
Teža 11.80 kg (s stojalom), 11.5 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 1118.3 x 683.6 x 228.8 mm
Mere brez stojala 1118.3 x 644.6 x 25.7 mm
Energetski razred G
Barva BLACK
VESA standard 200 x 200 mm
Garancija v mesecih 24m
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,87 na podlagi 45 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Samsung 50Q7F QE50Q7FAAUXXH 126 cm (50''), 3840 x 2160 4K UHD, QLED, Tizen, 50Hz, 3 x HDMI, 1x USB-A, Ethernet (LAN)
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
QLED
4K (3840p)
50 Hz
Da
Tizen
Ne
Ne
Da
20 W
2.0
eARC
200x200
G
2 leti
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
127 cm (50")
LED
4K (3840p)
50 Hz
Tizen
20 W
1.4
ARC
200x200
G
2 leti
127 cm (50")
LED
50 Hz
20 W
1.4
Brez
127 cm (50")
QLED
50 Hz
20 W