Televizor Samsung 50DU7172 126 cm (50''), 3840 x 2160 4K UHD, UE50DU7172UXXH
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,85 (122 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 171167431
S točkami zvestobe do popustov: 28 točk.
Samsung 50DU7172 – vrhunska 4K slika na velikem LED zaslonu
Popolna izbira za navdušence nad kakovostjo slike in izjemnimi filmskimi izkušnjami doma.
  • 50" (127 cm) velik LED zaslon za resnično kino občutek
  • 4K UHD ločljivost za kristalno jasno sliko in živahne barve
  • Moderni dizajn, ki dopolni vsak prostor
  • Globoko črni odtenki in natančen prikaz detajlov
  • Samsungova zanesljivost in inovativnost za vsakdanje uživanje
Ocena ključnih lastnosti izdelka
Lastnost Vrednost Ocena
Diagonala zaslona 127 cm (50") 🟢 9.3
Vrsta osvetlitve LED 🟢 9.0
Ločljivost zaslona 4K (3840p) 🟢 9.8
Frekvenca osveževanja 50 Hz 🟡 7.0
Smart TV Da 🟢 10.0
Operacijski sistem Tizen 🟢 8.5
Ambilight Ne
EON Ne
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV Ne
Voyo Da 🟢 9.5
NEO TV Lite Da 🟢 9.2
Televizor odlikuje izredno enostavna povezljivost z raznimi pametnimi napravami in dodatki. S podporo Smart TV lahko v hipu gledaš digitalne vsebine ali vsebine s priljubljenih slovenskih ponudnikov, kot sta Voyo in NEO TV Lite. Visoka frekvenca osveževanja poskrbi za gladko premikanje slike, čeprav je 50 Hz optimalen predvsem za običajno gledanje filmov in oddaj.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LED LCD
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR, HDR+
Dodatne TV lastnosti Adaptive Sound, Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona LED
Kakovost slike Mega Contrast, Pur Color, UHD Dimming, 4K Upscaling
Sistem zvočnikov 20W, 2CH