Televizor Samsung 43CU7092, LED, 108 cm (43''), 4K UHD, smart TV (UE43CU7092UXXH)
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Televizor Samsung 43CU7092 odlikuje procesor Crystal 4K. Tako boste lahko uživali v izjemno preciznih in živahnih barvah ter v osupljivo detajlirani sliki, ki je zagotovljena z ločljivostjo 4K Ultra HD (3840 x 2160 slikovnih pik).
Izostrenost detajlov se ohrani tudi takrat, ko je slika zelo temna ali zelo svetla. Gre namreč za televizor s podporo za HDR10+ in za HLG.
S 43-palčno diagonalo je ta televizor kot nalašč za manjše prostore. Toda čeprav je kompakten, je zaradi 3-stranske zasnove brez robov površina prikaza navidezno večja, kar omogoča popolno potopitev v izbrane vsebine.
PurColor - Natančno usklajene barve za živahno, realistično sliko
Funkcija PurColor omogoča televizorju, da izrazi široko paleto barv za optimalno sliko in realistično izkušnjo gledanja.
Crystal procesor 4K - Oglejte si vse barvne odtenke, kot je bilo to zamišljeno, v 4K ločljivosti
Zmogljiva 4K nadgradnja slike vam zagotavlja, da lahko svojo priljubljeno vsebino gledate v do 4K ločljivosti.
Smart Hub - Svojo najljubšo vsebino odkrijte na enem mestu
Optimizirajte izbiranje in spoznavanje vsebin, tako da porabite manj časa za iskanje in več časa za pretakanje filmov, iger in oddaj, ki so vam všeč.
SmartThings - Vaš najboljši domači pomočnik
Sprostite se in omogočite SmartThings, da se brezhibno poveže na vaše pametne naprave, jih upravlja in nadzoruje za intuitivno upravljanje vašega doma prek vgrajenega vozlišča.
3-stranska oblika brez robov - Še več slike, manj roba
Tanka in elegantna oblika, izdelana s preprostim minimalističnim slogom, vas bo pritegnila z najčistejšo sliko.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR, HDR10+, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound, Brightness Detection |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | LED |
| Kakovost slike | Mega Contrast, Pur Color, UHD Dimming |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | OTS Lite, Q-Symphony |
| Procesor | Crystal Processor 4K |
| Povezave | Yes (BT5.2),Yes (WiFi5) |
| Priključki | 3x HDMI,1 x USB-A, Ethernet (LAN), eARC/ARC, Anynet+ (HDMI-CEC) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2240 |
| Teža | 7.2 kg (s stojalom), 7.1 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 957.2 x 617.7 x 179.1 mm |
| Mere brez stojala | 957.2 x 557.7 x 81.1 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | BLACK |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Garancija v mesecih | 24m |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com