Več podobnih: Televizorji Samsung
Več podobnih: Televizorji Samsung
Televizor Samsung 40NU7112 102cm (40) 4K UHD Smart TV
359,57 €
Cena brez DDV: 294,73 €
36 x 12,47 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 102 cm (40'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| Kakovost gibanja v sliki | 1300 PQI |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Edge Lit |
| Kakovost slike | UHD Mastering Engine |
| Sistem zvočnikov | 2.0 20W |
| Zvok | Dolby Digital Plus |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wifi |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB, 1x komponenta, 1x kompozitni, WiFi |
| Sprejemnik | DVB T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | TM 1240A |
| Teža | 8,8 kg |
| Mere (Š x V x G) | 913,7 x 604,2 x 210,3 mm |
| Mere brez stojala | 913,7 x 531,5 x 58,8 mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | črna |
| VESA standard | ima |
| Dodatne funkcionalnosti | Screen Mirroring, App Casting |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24m |
Kupi skupaj:
Televizor Samsung 40NU7112 102cm (40) 4K UHD Smart TV
359,57 €
Vsi izdelki skupaj
410,89 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni