Televizor Samsung 32T4302A, 80 cm (32''), HD (UE32T4302AEXXH)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,84 (68 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148163819
S točkami zvestobe do popustov: 19 točk.
Televizor Samsung 32T4302A je odlična izbira, če ste omejeni s prostorom, vendar želite kljub temu uživati v prednostih pametnega televizorja ter v kakovostni sliki in zvoku. Ta televizor je kot nalašč za manjše prostore oziroma za postavitev, pri kateri je kavč blizu zaslona. Gre namreč za kompakten televizor: diagonala zaslona meri 32" (80 cm), dimenzije celotnega televizorja (vključno s stojalom) pa so 737,4 mm x 465,4 mm x 150,5 mm (Š x V x G).
  • podpora za HDR (pokrivanje širokega spektra odtenkov tudi med temnimi in svetlimi prizori);
  • ločljivost HD (1366 x 768 slikovnih pik);
  • zmogljiva zvočnika s podporo za Dolby Digital Plus in
  • možnost upravljanja, dostop do konzole itn. z enim samim daljinskim upravljalnikom.
Watch, Play, Connect
Poiščite različne vsebine z enim daljinskim upravljalnikom
Poiščite različne vsebine z enim daljinskim upravljalnikom (ZDA)
HDR: oglejte si neverjetne podrobnosti
Oglejte si neverjetne podrobnosti.
Kontrasti, ki jim ni para
Izjemno precizne in realistične barve
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 80 cm (32'')
Ločljivost zaslona 1366 x 768 HD Ready
Tip zaslona LED LCD
Smart TV Tizen
Osveževanje zaslona 60Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR
Dodatne TV lastnosti Brightness Detection, WiFi Direct
Kakovost gibanja v sliki 900 PQI
Vrsta osvetlitve zaslona LED
Kakovost slike Micro Dimming Pro, Mega Contrast, Brightness Detection
Sistem zvočnikov 10W, 2CH
Zvok Dolby Digital Plus
Procesor /
Povezave Yes direct (WiFi4)
Priključki 2x HDMI, 1x USB, Ethernet (LAN)
Sprejemnik DVB-T2C
Daljinski upravljalnik TM1240A
Teža 4.1 kg (s stojalom) 4.0 kg (brez stojala)
Mere (Š x V x G) 737.4 x 465.4 x 150.5 mm
Mere brez stojala 737.4 x 438.0 x 74.1 mm
Energetski razred F
Barva black
Garancija v mesecih 24m
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
SAMSUNG ELECTRONICS (UK) LIMITED Samsung PO Box 12987 Blackrock Co.Dublin Ireland
eprel@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,84 na podlagi 68 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Tornado Smart TV 32” HD, WebOS Dolby Audio, Bluetooth
4,80 (5 ocen)
LED
HD (768p)
60 Hz
Da
webOS
Ne
Ne
16 W
Da
1.4
ARC
Brez
E
2 leti
LED
4K (3840p)
60 Hz
Android
/
/
2.0
F
3 leta
HD (768p)
60 Hz
Android
16 W
2.0
eARC
E
3 leta
4K (3840p)
60 Hz
6 W