Več podobnih: Televizorji Philips
Več podobnih: Televizorji Philips
LED TV PHILIPS 75PUS8505 75PUS8505/12
1.325,53 €
Cena brez DDV: 1.086,50 €
36 x 44,84 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
To je tisto, kar iščete. Vrhunska kakovost slike. Elegantna oblika. Odličen zvok. Glasovno upravljanje z umetno inteligenco. Tehnologija Ambilight za neponovljivo pristno izkušnjo. Vse, kar potrebujete za uživanje v filmskem večeru, športu ali ob igranju ob koncu tedna.
Tehnične podrobnosti
| YouTube Video ID | xTA4HPLdztY |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Android |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | Android™ 9.0 Pie, Google Play - Store™, Cast, Search, Movies, YouTube, Netflix,slovenske aplikacije, VP-9 P2 4K HDR |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR10+, Dolby Vision |
| Dodatne TV lastnosti | Ambilight |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | 3-stranski, Ambilight+Hue, Ambilight Music, Način igre, Prilagoditev barvi stene, Način za salonsko vzdušje, AmbiWakeup |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 2100 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Tehnologija P5 Perfect Picture |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | Samodejna izravnava glasnosti, Dolby Atmos, 5-pasovni izenačevalnik, Zvok AI, Ojačitev nizkih tonov, Jasen dialog |
| Procesor | P5 procesor ,4-jedrni procesor |
| Povezave | Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11ac, 2 x 2, dvopasovni |
| Priključki | 2 x USB, 4x HDMI Easylink, ARC/MHL, optični avdio, analogni za slušalke |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Daljinski upravljalnik | z mikrofonom, združljiv z Alexo |
| Teža | 29,6 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1683,7 x 1037,9 x 312,2 mm |
| Mere brez stojala | 1683,7 x 974,5 x 93,7 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | svetlo srebrna |
| VESA standard | 600 x 400 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | SimplyShare, snemanje: Pause TV/programirano snemanje |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
LED TV PHILIPS 75PUS8505 75PUS8505/12
1.325,53 €
Vsi izdelki skupaj
1.376,85 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor PHILIPS 75PUS8510 190 cm (75''), 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, Titan OS, 60Hz, 75PUS8510/12
807,07 €
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Da
Podoben izdelek
870,40 €
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Da
Podoben izdelek
967,22 €
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Da
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni

