LED TV PHILIPS 75PUS8505 75PUS8505/12
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,60 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt152388
S točkami zvestobe do popustov: 133 točk.
Tehnične podrobnosti
YouTube Video ID xTA4HPLdztY
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Android
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR10+, Dolby Vision
Dodatne TV lastnosti Ambilight
Kakovost gibanja v sliki PPI 2100
Vrsta osvetlitve zaslona DIRECT LED
Kakovost slike Tehnologija P5 Perfect Picture
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Procesor P5 procesor ,4-jedrni procesor
Povezave Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11ac, 2 x 2, dvopasovni
Priključki 2 x USB, 4x HDMI Easylink, ARC/MHL, optični avdio, analogni za slušalke
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Daljinski upravljalnik z mikrofonom, združljiv z Alexo
Teža 29,6 kg
Mere (Š x V x G) 1683,7 x 1037,9 x 312,2 mm
Mere brez stojala 1683,7 x 974,5 x 93,7 mm
Energetski razred F
Barva svetlo srebrna
VESA standard 600 x 400 mm
Dodatne funkcionalnosti SimplyShare, snemanje: Pause TV/programirano snemanje
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,60 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Ta izdelek
Televizor PHILIPS 75PUS8510 190 cm (75''), 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, Titan OS, 60Hz, 75PUS8510/12
4,62 (13 ocen)
189 cm (75")
Da
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
189 cm (75")
4K (3840p)
189 cm (75")