Televizor Philips 75PUS6754 189 cm (75) 4K UHD Smart Ambilight TV
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt149834
S točkami zvestobe do popustov: 111 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 190 cm (75'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Linux
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno Dolby Vision, HDR10+
Dodatne TV lastnosti Ambilight
Dodatne TV lastnosti dodatno 3-stranski, Ambilight
Kakovost gibanja v sliki PPI 1200
Vrsta osvetlitve zaslona DIRECT LED
Kakovost slike Pixel Precise Ultra HD, Micro Dimming
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Procesor 4-jedrni procesor
Povezave Wi-Fi 11n 2x2, LAN,
Priključki 2x USB, 3 x HDMI Easylink, ARC, komponentni YPbPr, optični avdio, analogni za slušalke
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/C/S/S2, FHD HEVC@60Hz
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik
Teža 33,5 kg
Mere (Š x V x G) 1581,0 x 912,4 x 284,5 mm
Mere brez stojala 1683,2 x 987,9 x 277,6 mm
Energetski razred A+
Barva srednje srebrna
VESA standard 600 x 400 mm
Dodatne funkcionalnosti snemanje: Pause TV/programirano snemanje
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor PHILIPS 75PUS8510 190 cm (75''), 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, Titan OS, 60Hz, 75PUS8510/12
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,62 (13 ocen)
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Da
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (6 ocen)
189 cm (75")
4K (3840p)
189 cm (75")