Več podobnih: Televizorji Philips
Več podobnih: Televizorji Philips
Televizor Philips 75PUS6754 189 cm (75) 4K UHD Smart Ambilight TV
1.114,98 €
Cena brez DDV: 913,92 €
36 x 37,72 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
S čustvi preplavite vsak prostor s Philipsovim televizorjem, ki je zasnovan tako, da se z njim popolnoma zlije. Kakovost slike je tako odlična, da se boste počutili, kot bi bili tam. Živahna in svetla slika kakovosti 4K. Funkcija Ambilight določa vzdušje ob gledanju filmov, poslušanju glasbe ali igranju iger.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Linux |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | SAPHI , YouTube, Netflix, Amazon, izbrane slovenske aplikacije, VP-9 |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | Dolby Vision, HDR10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Ambilight |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | 3-stranski, Ambilight |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 1200 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Pixel Precise Ultra HD, Micro Dimming |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | Izboljšava zvoka: 5-pasovni izenačevalnik, Zvok A.I., jasen dialog, Dolby Atmos, izravnava glasnosti |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-Fi 11n 2x2, LAN, |
| Priključki | 2x USB, 3 x HDMI Easylink, ARC, komponentni YPbPr, optični avdio, analogni za slušalke |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/C/S/S2, FHD HEVC@60Hz |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 33,5 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1581,0 x 912,4 x 284,5 mm |
| Mere brez stojala | 1683,2 x 987,9 x 277,6 mm |
| Energetski razred | A+ |
| Barva | srednje srebrna |
| VESA standard | 600 x 400 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | snemanje: Pause TV/programirano snemanje |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Televizor Philips 75PUS6754 189 cm (75) 4K UHD Smart Ambilight TV
1.114,98 €
Vsi izdelki skupaj
1.166,30 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor PHILIPS 75PUS8510 190 cm (75''), 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, Titan OS, 60Hz, 75PUS8510/12
807,07 €
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Da
Podoben izdelek
870,40 €
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Da
Podoben izdelek
967,22 €
189 cm (75")
4K (3840p)
Da
Da
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni

