Več podobnih: Televizorji Philips
Več podobnih: Televizorji Philips
Televizor Philips 58PUS7505 147 cm (58) UHD 4K Smart TV
477,19 €
Cena brez DDV: 391,14 €
36 x 16,39 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Izgubite se v trenutku. Ta televizor HDR Philips nudi odlično kakovost slike in vrhunski zvok s tehnologijo Dolby Atmos. Serije, igre in športne dogodke, ki se pretakajo v HDR-u, odlikuje resnično odlična slika. Vmesnik SAPHI vam omogoča hiter dostop do vsebine, ki si jo zaželite.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 146 cm (58'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Linux |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | SAPHI, YouTube, Netflix, izbrane slovenske aplikacije, |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| Dodatne TV lastnosti | Lokalna zatemnitev |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | / |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Tehnologija P5 Perfect Picture |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | 5-pasovni izenačevalnik, Zvok A.I., jasen dialog, Dolby Atmos, izravnava glasnosti, ojačitev nizkih tonov |
| Procesor | Philips P5, 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-Fi 802.11n, 2 x 2, enopasovni, LAN |
| Priključki | 2x USB, 3 x HDMI Easylink, ARC, optični avdio, analogni za slušalke |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/C/S/S2, FHD HEVC@60Hz |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 19,5 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1302,1 x 792,9 x 89,8 mm |
| Mere brez stojala | 1302,1 x 792,9 x 89,8 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | črna |
| VESA standard | 300 x 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Zrcaljenje zaslona |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Televizor Philips 58PUS7505 147 cm (58) UHD 4K Smart TV
477,19 €
Vsi izdelki skupaj
528,51 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni