Televizor Philips 55PUS7304 139cm (55) UHD 4K Ambilight Android TV
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt146990
S točkami zvestobe do popustov: 69 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Android
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR10+ compatible, Dolby Vision
Dodatne TV lastnosti Ambilight
Dodatne TV lastnosti dodatno 3-stranski, Ambilight + Hue, Ambilight music, Micro Dimming PRO
Kakovost gibanja v sliki PPI 1700
Vrsta osvetlitve zaslona DIRECT LED
Kakovost slike Natural Motion
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Zvok Smart Sound, DTS HD Premium Sound, Dolby Atmos, Bluetooth Audio
Procesor P5 procesor ,4-jedrni procesor
Povezave Wi-Fi 11n 2x2, LAN, Bluetooth
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, UHD HEVC@60 Hz
Daljinski upravljalnik Google Assistant
Teža 16,4 kg
Mere (Š x V x G) 1233,6 x 746,8 x 240,0 mm
Mere brez stojala 1233,6 x 720,7 x 78,2 mm
Energetski razred A+
Barva svetlo srebrna
VESA standard 300 x 200 mm
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Philips 55PUS8510 139 cm (55''), 3840 x 2160 (4K UHD), QLED, 60Hz, TitanOS, črna (55PUS8510/12)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,91 (35 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Da
4,75 (8 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
140 cm (55")
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
140 cm (55")