Talevizor PHILIPS 55PUS7000 140 cm (55) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 152171998
S točkami zvestobe do popustov: 47 točk.
Tehnične podrobnosti
Energijska nalepka www.documents.philips.com/assets/20250408/98d1db8a903c4f75b066b2b90079d9f2.pdf
Informacijski list www.documents.philips.com/assets/20250316/a5c43b2ff1e5484dadb7b2a20084b670.pdf
Specifikacije www.documents.philips.com/assets/20250114/08bb11df76c1409d9831b265011e7c68.pdf
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LED LCD
Smart TV Titan OS
Smart TV dodatno Disney+, HBO, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video
Osveževanje zaslona 60Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR10, HLG (Hybrid LogGamma), Združljivo s HDR10+
Dodatne TV lastnosti Lokalna zatemnitev
Dodatne TV lastnosti dodatno /
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona LED-LCD
Kakovost slike Pixel Precise Ultra HD, Crystal Clear, Micro Dimming
Sistem zvočnikov 2 x 10 W zvočnik polnega razpona, 2.0-kanalni
Zvok Dolby Atmos, DTS-X, IntelliSound, Bass Reflex polnega razpona (FR01A)
Procesor Pixel Precise Ultra HD
Priključki 2x USB, 3 x HDMI ( eARC, podpora za eARC/VRR/ALLM, HDMI-CEC za Philipsov TV/SB)
Sprejemnik DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik
Teža 9,7 kg
Mere (Š x V x G) 1226 x 735 x 256 mm
Mere brez stojala 1226 x 715 x 88 mm
Energetski razred E
Barva Črna
VESA standard 200 x 100 mm
Dodatne funkcionalnosti Podpira storitev Alexa, Podpira Google Home, MATTER, Control4, Gamebar 2.0
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
TP Vision Europe B.V. Prins Berhardplein 1097 JB NL
tpvision.dach@tpv-tech.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
HDR
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Haier H55K85FUX 4K Ultra HD, HDR, Dolby Audio, Google TV, 55 palcev
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
LED
4K (3840p)
60 Hz
Da
Google TV
Ne
Da
Ne
/
/
300x200
F
2 leti
140 cm (55")
Direct LED
4K (3840p)
60 Hz
Titan OS
200x100
F
2 leti
109 cm (43")
LED
60 Hz
Titan OS
200x100
E
140 cm (55")
60 Hz