Več podobnih: Televizorji Philips
Več podobnih: Televizorji Philips
Televizor LED TV PHILIPS 50PUS8505 50PUS8505/12
596,48 €
Cena brez DDV: 488,92 €
36 x 20,36 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
To je tisto, kar iščete. Vrhunska kakovost slike. Elegantna oblika. Odličen zvok. Glasovno upravljanje z umetno inteligenco. Tehnologija Ambilight za neponovljivo pristno izkušnjo. Vse, kar potrebujete za uživanje v filmskem večeru, športu ali ob igranju ob koncu tedna.
Tehnične podrobnosti
| YouTube Video ID | xTA4HPLdztY |
| Diagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Android |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | Android™ 9.0 Pie, Google Play - Store™, Cast, Search, Movies, YouTube, Netflix,slovenske aplikacije, VP-9 P2 4K HDR |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR10+, Dolby Vision |
| Dodatne TV lastnosti | Ambilight |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | 3-stranski, Ambilight + Hue, Ambilight music, Micro Dimming PRO |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 2100 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Tehnologija P5, Dolby Vision, |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | Dolby Atmos, Jasen dialog, Zvok AI, 5-pasovni izenačevalnik, Samodejna izravnava glasnosti, Ojačitev nizkih tonov |
| Procesor | P5 procesor ,4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-Fi 11ac, 2 x 2, dvopasovni, LAN, Bluetooth |
| Priključki | 2 x USB, 4x HDMI Easylink, ARC/MHL, optični avdio, analogni za slušalke |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, UHD HEVC@60 Hz |
| Daljinski upravljalnik | Google Assistant |
| Teža | 13,9 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1119,8 x 720,2 x 253,6 mm |
| Mere brez stojala | 1119,8 x 720,2 x 253,6 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | svetlo srebrna |
| VESA standard | 300 x 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Pomnilnik za aplikacije: 16 GB, razširljiv z zunanjim HDD, snemanje: Pause TV/programirano snemanje |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Televizor LED TV PHILIPS 50PUS8505 50PUS8505/12
596,48 €
Vsi izdelki skupaj
647,80 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni