Televizor LED TV PHILIPS 50PUS8505 50PUS8505/12
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (4 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt152033
S točkami zvestobe do popustov: 60 točk.
Tehnične podrobnosti
YouTube Video ID xTA4HPLdztY
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Android
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR10+, Dolby Vision
Dodatne TV lastnosti Ambilight
Dodatne TV lastnosti dodatno 3-stranski, Ambilight + Hue, Ambilight music, Micro Dimming PRO
Kakovost gibanja v sliki PPI 2100
Vrsta osvetlitve zaslona DIRECT LED
Kakovost slike Tehnologija P5, Dolby Vision,
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Procesor P5 procesor ,4-jedrni procesor
Povezave Wi-Fi 11ac, 2 x 2, dvopasovni, LAN, Bluetooth
Priključki 2 x USB, 4x HDMI Easylink, ARC/MHL, optični avdio, analogni za slušalke
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, UHD HEVC@60 Hz
Daljinski upravljalnik Google Assistant
Teža 13,9 kg
Mere (Š x V x G) 1119,8 x 720,2 x 253,6 mm
Mere brez stojala 1119,8 x 720,2 x 253,6 mm
Energetski razred G
Barva svetlo srebrna
VESA standard 300 x 200 mm
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
4,50 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.