Televizor Philips 50PUS7609, 126 cm (50''), 3840 x 2160 (4K UHD), TitanOS, 60 Hz, 20 W (50PUS7609)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 152169509
S točkami zvestobe do popustov: 35 točk.
Osupljiv Televizor Philips 50PUS7609: Uživajte v Izjemni 4K UHD Sliki
Komu je namenjen?
Philips 50PUS7609 je kot nalašč za sodobne družine, ki iščejo prvovrsten televizor po dostopni ceni. Prav tako bo navdušil tiste, ki imajo radi gaming na velikem zaslonu, saj mu osveževalna hitrost 60 Hz omogoča gladko in tekočo igralno izkušnjo.
Kako ga uporabljati?
Nastavitev televizorja je enostavna in hitra. S svojo tanko zasnovo in moderno estetiko se bo brez težav zlil z vašim bivalnim prostorom. Preprosto priključite svoje najljubše naprave prek več vhodov - HDMI, USB, in drugih. S 20 W močjo zvoka lahko uživate v čisti in močni zvočni izkušnji.
Ključne značilnosti:
  • Ločljivost: 3840 x 2160 (4K UHD)
  • Velikost zaslona: 126 cm (50'')
  • Operacijski sistem: TitanOS
  • Osveževalna hitrost: 60 Hz
  • Moč zvoka: 20 W
  • Več vhodov za varno in preprosto povezavo z drugimi napravami
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LED LCD
Smart TV Titan OS
Osveževanje zaslona 60Hz
HDR DA
HDR dodatno Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, TITAN-kanal
Dodatne TV lastnosti Lokalna zatemnitev
Dodatne TV lastnosti dodatno /
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona DIRECT LED
Kakovost slike Pixel Precise UltraHD
Sistem zvočnikov 2 x 10 W zvočnik polnega razpona
Zvok Okrepitev Dolby Bass, Jasen dialog, Zvok AI, A.I. EQ, Izravnava glasnosti Dolby, nočni način
Procesor Pixel Precise Ultra HD
Povezave Wi-Fi 802.11n, 2 x 2, enopasovni, LAN
Priključki 2x USB, 3 x HDMI Easylink, eARC
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik
Teža 9,1 kg
Mere (Š x V x G) 1111x 674 x 260 mm
Mere brez stojala 1111 x 654 x 88 mm
Energetski razred F
Barva antracitno siva
VESA standard 200 x 300 mm
Dodatne funkcionalnosti Zrcaljenje zaslona, SimplyShare
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
TP Vision Europe B.V. Prins Berhardplein 1097 JB NL
tpvision.dach@tpv-tech.com
Kupi skupaj:
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Philips 43PUS8510/12, 108 cm (43″), 4K QLED, Ambilight, Dolby Atmos, Titan OS, 60 Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
4,96 (25 ocen)
109 cm (43")
Direct LED
4K (3840p)
60 Hz
Da
Titan OS
Da
Ne
Ne
20 W
2.1
eARC
200x100
F
2 leti
127 cm (50")
Direct LED
4K (3840p)
60 Hz
Titan OS
20 W
2.1
eARC
200x100
F
2 leti
140 cm (55")
60 Hz
20 W
2.0
165 cm (65")
60 Hz
20 W