Več podobnih: Televizorji Philips
Več podobnih: Televizorji Philips
Televizor Philips 50PUS6504 127 cm (50) 4K UHD Smart TV
368,60 €
Cena brez DDV: 302,13 €
36 x 12,77 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Uživajte v odličnem televizorju. Enostavno. Philipsov pametni televizor se ponaša s sliko, ki je tako ostra, kot bi bili tam. Živahna in svetla slika kakovosti 4K. Zvok je jasen in čist. Vmesnik SAPHI vam takoj omogoči dostop do vsebine, ki si jo zaželite.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Linux |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | SAPHI 6.0, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, izbrane slovenske aplikacije, VP-9 P2 4K HDR |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR10, HLG , HDR10+, Dolby Vision |
| Dodatne TV lastnosti | Lokalna zatemnitev |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | Micro Dimming, |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 1000 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Pixel Precise Ultra HD, Natural Motion |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | 5-pasovni izenačevalnik, Zvok A.I., jasen dialog, Dolby Atmos, izravnava glasnosti |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-Fi 11n 2x2, LAN, |
| Priključki | 2x USB, 3 x HDMI Easylink, ARC/MHL, komponentni, CVBS, optični avdio, analogni za slušalke |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/C/S/S2, FHD HEVC@60Hz |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 11,3 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1127,6 x 676,1 x 244,7 mm |
| Mere brez stojala | 1127,6 x 655,3 x 85,9 mm |
| Energetski razred | A+ |
| Barva | Visoko bleščeča črna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Miracast, pomnilnik za aplikacije: 4 GB, snemanje: Pause TV/programirano snemanje |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Televizor Philips 50PUS6504 127 cm (50) 4K UHD Smart TV
368,60 €
Vsi izdelki skupaj
419,92 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor SAMSUNG QE50QN90F 126 cm (50''), 3840 x 2160 (4K UHD), Mini QLED Tizen, QE50QN90FATXXH
939,41 €
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
393,24 €
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
312,37 €
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
332,60 €
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni