Televizor Philips 50PUS6504 127 cm (50) 4K UHD Smart TV
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 126 cm (50'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Linux |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR10, HLG , HDR10+, Dolby Vision |
| Dodatne TV lastnosti | Lokalna zatemnitev |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | Micro Dimming, |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 1000 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Pixel Precise Ultra HD, Natural Motion |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | 5-pasovni izenačevalnik, Zvok A.I., jasen dialog, Dolby Atmos, izravnava glasnosti |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-Fi 11n 2x2, LAN, |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/C/S/S2, FHD HEVC@60Hz |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 11,3 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1127,6 x 676,1 x 244,7 mm |
| Mere brez stojala | 1127,6 x 655,3 x 85,9 mm |
| Energetski razred | A+ |
| Barva | Visoko bleščeča črna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
127 cm (50")
127 cm (50")