Več podobnih: Televizorji Philips
Več podobnih: Televizorji Philips
Televizor Philips 43PUS7304 108cm (43) UHD 4K Ambilight Android TV
498,68 €
Cena brez DDV: 408,75 €
36 x 17,1 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Družinski filmski večer. Finalna tekma. Ob vsaki priložnosti ste deležni vrhunske kakovosti slike in čudovitega zvoka. Ta televizor zmogljive serije odlično prikaže vsako vsebino in se ponaša s tehnologijo Ambilight, kar omogoča neponovljivo pristno izkušnjo.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Android |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | PROAndroid™ 9.0 Pie, Google Play - Store™, Cast, Search, Movies, YouTube, Netflix,slovenske aplikacije, VP-9 P2 4K HDR |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR10+ compatible, Dolby Vision |
| Dodatne TV lastnosti | Ambilight |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | 3-stranski, Ambilight + Hue, Ambilight music, Micro Dimming PRO |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 1700 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Natural Motion |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | Smart Sound, DTS HD Premium Sound, Dolby Atmos, Bluetooth Audio |
| Procesor | P5 procesor ,4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-Fi 11n 2x2, LAN, Bluetooth |
| Priključki | 2 x USB, 4x HDMI Easylink, ARC/MHL, komponentni YPbPr, optični avdio, analogni za slušalke |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, UHD HEVC@60 Hz |
| Daljinski upravljalnik | Google Assistant |
| Teža | 9,4 kg |
| Mere (Š x V x G) | 964,0 x 594,1 x 190,1 mm |
| Mere brez stojala | 964,0 x 569,3 x 74,5 mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | svetlo srebrna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Pomnilnik za aplikacije: 16 GB, razširljiv z zunanjim HDD, snemanje: Pause TV/programirano snemanje |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Televizor Philips 43PUS7304 108cm (43) UHD 4K Ambilight Android TV
498,68 €
Vsi izdelki skupaj
550,00 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni