Televizor Philips 43PUS7009/12, 109 cm (43), 3840 x 2160 4K UHD, 60Hz, Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 152167843
S točkami zvestobe do popustov: 36 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 108 cm (43'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 4K UHD
Tip zaslona LED LCD
Smart TV Titan OS
Osveževanje zaslona 60Hz
HDR DA
HDR dodatno HDR10, HLG (Hybrid LogGamma), Združljivo s HDR10+
Dodatne TV lastnosti Lokalna zatemnitev
Dodatne TV lastnosti dodatno /
Kakovost gibanja v sliki /
Vrsta osvetlitve zaslona LED-LCD
Kakovost slike Pixel Precise UltraHD
Sistem zvočnikov 2 x 10 W zvočnik polnega razpona
Procesor Pixel Precise Ultra HD
Povezave Wi-Fi 802.11n, 2 x 2, enopasovni
Priključki 2x USB, 3 x HDMI, Easylink 2.0, eARC,...
Sprejemnik DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik
Teža 6,4
Mere (Š x V x G) 957 × 615 × 223 mm
Mere brez stojala 957 × 564 × 87 mm
Energetski razred E
Barva Črna mat
VESA standard 200 x 200 mm
Dodatne funkcionalnosti Zrcaljenje zaslona, SimplyShare
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
TP Vision Europe B.V. Prins Berhardplein 1097 JB NL
tpvision.dach@tpv-tech.com
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Hisense 43A69Q, 109 cm (43"), 4K UHD, 60 Hz, VIDAA Smart TV, Dolby Vision
5,00 (5 ocen)
109 cm (43")
Direct LED
4K (3840p)
60 Hz
Da
VIDAA
Ne
Ne
Da
30 W
2.1
eARC
200x200
E
2 leti
109 cm (43")
Direct LED
4K (3840p)
60 Hz
Titan OS
20 W
2.1
eARC
200x100
F
2 leti
127 cm (50")
60 Hz
Titan OS
20 W
200x100
F
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
140 cm (55")
60 Hz
20 W