Več podobnih: Televizorji Philips
Več podobnih: Televizorji Philips
Televizor Philips 43PUS6554 109 cm (43) 4K UHD Smart TV
369,84 €
Cena brez DDV: 303,15 €
36 x 12,81 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Uživajte v odličnem televizorju. Enostavno. Philipsov pametni televizor se ponaša s sliko, ki je tako ostra, kot bi bili tam. Živahna in svetla slika kakovosti 4K. Zvok je jasen in čist. Vmesnik SAPHI vam takoj omogoči dostop do vsebine, ki si jo zaželite.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | Linux |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | SAPHI 6.0, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, izbrane slovenske aplikacije, VP-9 P2 4K HDR |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | HDR Plus, Dolby Vision |
| Dodatne TV lastnosti | Lokalna zatemnitev |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | Micro Dimming, |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 1000 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Pixel Precise Ultra HD, Natural Motion |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | Smart Sound, Clear Sound, Dolby Atmos Virtualizer |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-Fi 11n 2x2, LAN, |
| Priključki | 2x USB, 2 x HDMI Easylink, ARC/MHL, komponentni, CVBS, optični avdio, analogni za slušalke |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/C/S/S2, FHD HEVC@60Hz |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 8, kg |
| Mere (Š x V x G) | 972,7 x 586,6 x 222,3 mm |
| Mere brez stojala | 972,7 x 567,9 x 80,5 mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | srebrna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Miracast, pomnilnik za aplikacije: 4 GB, snemanje: Pause TV/programirano snemanje |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Televizor Philips 43PUS6554 109 cm (43) 4K UHD Smart TV
369,84 €
Vsi izdelki skupaj
421,16 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 43U7022F 108 cm (43''), 3840 x 2160 (4K UHD), LED, Tizen, UE43U7022FKXXH
271,94 €
109 cm (43")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
Televizor Samsung 43U8092F, 108 cm (43''), 3840 x 2160 (4K UHD), 50 Hz, 20 W, Tizen (UE43U8092FUXXH)
282,04 €
109 cm (43")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
928,96 €
109 cm (43")
4K (3840p)
Da
Ne
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni