Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
Televizor LG 55UN74003LB 140 cm (55) 4K UHD Smart TV
576,61 €
Cena brez DDV: 472,63 €
36 x 19,7 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LG Ultra HD TV sprejemnik 55UN74003 s tehnologijo Active HDR prikaže jasno sliko v visoki ločljivosti in živih barvah. Priloženi Magic Remote daljinski upravljalec, pa skupaj z operacijskim sistemom webOS ThinQ AI olajša iskanje in odpiranje vaših aplikacij.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | WebOS |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | webOS Smart TV, glasovno iskanje, Quick Access, internetni brskalnik, Airplay, Music player, Magic LInk |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | Active HDR, HDR10 Pro, HLG, Pro |
| Dodatne TV lastnosti | snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale |
| Kakovost gibanja v sliki | PMI 100Hz |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Direct LED |
| Kakovost slike | 4K Upscaler, Color Depth |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | ULTRA Surround, Clear Voice III |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-fi, Bluetooth, Miracast, DLNA, Wi-Di - bežično povezovanje s PC-em |
| Priključki | USB (2), HDMI (3) Simplink (HDMI CEC), ARC, LAN, digitalni audio (optični), komponentni , kompozitni |
| Sprejemnik | MPEG4 DVB: T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | Magic Remote |
| Teža | 14,6 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1244 x 791 x 260 mm |
| Mere brez stojala | 1244 x 726 x 87.1 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | črna |
| VESA standard | 300 x 300 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Netflix, Google Assistant, Mobile app (LG TV Plus), Slim Design |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Televizor LG 55UN74003LB 140 cm (55) 4K UHD Smart TV
576,61 €
Vsi izdelki skupaj
627,93 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
509,81 €
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
373,03 €
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
383,14 €
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni