Televizor LG 55UN74003LB 140 cm (55) 4K UHD Smart TV
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV (operacijski sistem) | WebOS |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | Active HDR, HDR10 Pro, HLG, Pro |
| Dodatne TV lastnosti | snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale |
| Kakovost gibanja v sliki | PMI 100Hz |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Direct LED |
| Kakovost slike | 4K Upscaler, Color Depth |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | ULTRA Surround, Clear Voice III |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-fi, Bluetooth, Miracast, DLNA, Wi-Di - bežično povezovanje s PC-em |
| Sprejemnik | MPEG4 DVB: T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | Magic Remote |
| Teža | 14,6 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1244 x 791 x 260 mm |
| Mere brez stojala | 1244 x 726 x 87.1 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | črna |
| VESA standard | 300 x 300 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Netflix, Google Assistant, Mobile app (LG TV Plus), Slim Design |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
140 cm (55")
140 cm (55")