Televizor LG 55UN74003LB 140 cm (55) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (6 ocen)
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: avt156313
S točkami zvestobe do popustov: 58 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) WebOS
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno Active HDR, HDR10 Pro, HLG, Pro
Dodatne TV lastnosti snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale
Kakovost gibanja v sliki PMI 100Hz
Vrsta osvetlitve zaslona Direct LED
Kakovost slike 4K Upscaler, Color Depth
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Zvok ULTRA Surround, Clear Voice III
Procesor 4-jedrni procesor
Povezave Wi-fi, Bluetooth, Miracast, DLNA, Wi-Di - bežično povezovanje s PC-em
Sprejemnik MPEG4 DVB: T2/C/S2
Daljinski upravljalnik Magic Remote
Teža 14,6 kg
Mere (Š x V x G) 1244 x 791 x 260 mm
Mere brez stojala 1244 x 726 x 87.1 mm
Energetski razred G
Barva črna
VESA standard 300 x 300 mm
Dodatne funkcionalnosti Netflix, Google Assistant, Mobile app (LG TV Plus), Slim Design
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 6 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")