Televizor LG 55UK6470 139 cm (55'') UHD 4K Smart TV avt144197
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LED TV sprejemnik LG 55UK6470 podpira HDR standard, ki vam prikaže precizne podrobnosti in žive barve s širokim razponom kontrasta. Štiri jedrni procesor zagotavlja boljšo ostrino in poveča kvaliteto slike z nižjo ločljivostjo. WebOS 4.0 Smart TV predstavlja popolnoma novo izkušnjo in vam omogoči hitro in enostavno brskanje po internetu.
Nova globina podrobnosti. Odlikovanje ULTRA HD 4K je štirikrat večja resolucija od Full HD-ja, ki proizvaja briljantno jasnost in živahne podrobnosti, ki presenečajo, tudi če se gledajo od blizu. Ta stopnja podrobnosti je primerna za sodobno domačo zabavo, šport in igre. Posledične slike bodo spremenile vašo doživetje gledanja.
TV, ki čaka na vaš ukaz.
Nič več klikanja in iskanja po nastavitvah. Preprosto povejte, kaj želite, LG AI TV pa bo izvršil vaš ukaz

Nova globina podrobnosti
Odlikovanje ULTRA HD 4K je štirikrat večja resolucija od Full HD-ja, ki proizvaja briljantno jasnost in živahne podrobnosti, ki presenečajo, tudi če se gledajo od blizu. Ta stopnja podrobnosti je primerna za sodobno domačo zabavo, šport in igre. Posledične slike bodo spremenile vašo doživetje gledanja.
.png)
Živahna in živa slika iz katerega koli kota gledanja
Naša najnovejša Ultra HD inovacija je vgrajena v edinstven zaslon IPS 4K, kar pomeni, da je vaša zabava vidna iz katerega koli kota brez popačenj.
.png)
Več moči za obdelavo
Za podporo napredni obdelavi slike, ki je potrebna za svetle, ostre 4K slike, je v ospredju tega televizorja LG so na voljo kar 4 jedra procesne moči. Hitri in močni možgani, ki vas prepričajo, da imate najboljšo možno sliko.
.png)
Ultimativna HDR 4K slika
Ta napredna tehnologija HDR se lahko prilagodi vsem različnim HDR formatom in ponuja scene z scenografijo mastering, ki dajo dodatno točko reprodukciji slike. Aktivni HDR je enostavno boljši HDR.
.png)
Večkanalni način, ki prinaša izjemen zvočni učinek.
Odlična slika si zasluži odličen zvok. Ta zvočna tehnologija ustvarja virtualne multi- kanale, ki proizvajajo učinek ultra prostorskega zvoka (Ultra Surround).
.png)
Minimalistično sodobno oblikovanje
Eleganten okvir je ovit okoli vašega televizorja. Vgrajeno elegantno pomično stojalo. Eleganten dizajn doda noto prvega razreda v katero koli dnevno sobo.
.png)
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Tip zaslona dodatno | IPS 4K, Wide Colour Gamut |
| Smart TV (operacijski sistem) | WebOS |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | internetni brskalnik, Live Zoom |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | 4K Active HDR, HDR10 Pro, HLG, Pro, HDR Effekt |
| Dodatne TV lastnosti | snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale |
| Kakovost gibanja v sliki | True Motion 100 Hz, PMI1600 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Direct LED |
| Kakovost slike | Dynamic Colour, Resolution Upscaler, True Colour Accuracy |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | ULTRA Surround, Clear Voice III, DTS Decoder, |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-fi, Wi-Di (PC), Bluetooth (audio), Miracast |
| Priključki | USB (2), HDMI (3) Simplink (HDMI CEC), ARC, LAN, digitalni audio (optični), komponentni , DLNA |
| Sprejemnik | MPEG4 DVB: T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik, podpira Magic Remote (ni priložen) |
| Teža | 13,7 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1247 x 785 x 259 mm |
| Mere brez stojala | 1247 x 729 x 89 mm |
| Energetski razred | A+ |
| Barva | temno siva |
| VESA standard | 300 x 300 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | / |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com