Televizor LG 55UK6470 139 cm (55'') UHD 4K Smart TV avt144197
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt144197
S točkami zvestobe do popustov: 52 točk.
TV, ki čaka na vaš ukaz.
Nova globina podrobnosti
Živahna in živa slika iz katerega koli kota gledanja
Več moči za obdelavo
Ultimativna HDR 4K slika
Večkanalni način, ki prinaša izjemen zvočni učinek.
Minimalistično sodobno oblikovanje
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 139 cm (55'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Tip zaslona dodatno IPS 4K, Wide Colour Gamut
Smart TV (operacijski sistem) WebOS
Smart TV (operacijski sistem) dodatno internetni brskalnik, Live Zoom
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno 4K Active HDR, HDR10 Pro, HLG, Pro, HDR Effekt
Dodatne TV lastnosti snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale
Kakovost gibanja v sliki True Motion 100 Hz, PMI1600
Vrsta osvetlitve zaslona Direct LED
Kakovost slike Dynamic Colour, Resolution Upscaler, True Colour Accuracy
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Zvok ULTRA Surround, Clear Voice III, DTS Decoder,
Procesor 4-jedrni procesor
Povezave Wi-fi, Wi-Di (PC), Bluetooth (audio), Miracast
Sprejemnik MPEG4 DVB: T2/C/S2
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik, podpira Magic Remote (ni priložen)
Teža 13,7 kg
Mere (Š x V x G) 1247 x 785 x 259 mm
Mere brez stojala 1247 x 729 x 89 mm
Energetski razred A+
Barva temno siva
VESA standard 300 x 300 mm
Dodatne funkcionalnosti /
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 55Q8F QE55Q8FAAUXXH 140 cm (55") 4K UHD, Tizen, 50Hz
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
140 cm (55")
4K (3840p)
Da
Ne
140 cm (55")
140 cm (55")