Televizor LG 43UM7100PLB 109 cm (43'') 4K UHD Smart TV
Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt147648
S točkami zvestobe do popustov: 35 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 108 cm (43'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Tip zaslona dodatno IPS 4K
Smart TV (operacijski sistem) WebOS
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno 4K Active HDR, HDR10 Pro, HLG, Pro
Dodatne TV lastnosti snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale
Kakovost gibanja v sliki PMI 100Hz
Vrsta osvetlitve zaslona Direct LED
Kakovost slike 4K Upscaler
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Zvok ULTRA Surround, Clear Voice III, DTS Decoder
Procesor 4-jedrni procesor
Povezave Wi-fi, Wi-fi Direct, Bluetooth, Miracast, DLNA
Sprejemnik MPEG4 DVB: T2/C/S2
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik, podpira Magic Remote (ni priložen)
Teža 8,3 kg
Mere (Š x V x G) 975 x 627 x 216 mm
Mere brez stojala 975 x 574 x 80.3 mm
Energetski razred A
Barva črna
VESA standard 200 x 200 mm
Dodatne funkcionalnosti /
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.