Več podobnih: Televizorji LG
Več podobnih: Televizorji LG
Televizor LG 43UM7100PLB 109 cm (43'') 4K UHD Smart TV
351,42 €
Cena brez DDV: 288,05 €
36 x 12,2 €
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
LED TV sprejemnik LG 43UM7100PLB podpira HDR standard, ki vam prikaže precizne podrobnosti in žive barve s širokim razponom kontrasta. Štiri jedrni procesor zagotavlja boljšo ostrino in poveča kvaliteto slike z nižjo ločljivostjo. Novi webOS ThinQ AI Smart TV predstavlja popolnoma novo izkušnjo in vam omogoči hitro in enostavno brskanje po internetu.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Tip zaslona dodatno | IPS 4K |
| Smart TV (operacijski sistem) | WebOS |
| Smart TV (operacijski sistem) dodatno | webOS ThinQ AI, internetni brskalnik, glasovno iskanje, Magic Link, Music player |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR (Visoko dinamično območje) | DA |
| HDR (Visoko dinamično območje) dodatno | 4K Active HDR, HDR10 Pro, HLG, Pro |
| Dodatne TV lastnosti | snemanje na zunanji USB disk za digitalne kanale |
| Kakovost gibanja v sliki | PMI 100Hz |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Direct LED |
| Kakovost slike | 4K Upscaler |
| Sistem zvočnikov | 2.0, 20W |
| Zvok | ULTRA Surround, Clear Voice III, DTS Decoder |
| Procesor | 4-jedrni procesor |
| Povezave | Wi-fi, Wi-fi Direct, Bluetooth, Miracast, DLNA |
| Priključki | USB (2), HDMI (3) Simplink (HDMI CEC), ARC, LAN, digitalni audio (optični), komponentni , kompozitni |
| Sprejemnik | MPEG4 DVB: T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik, podpira Magic Remote (ni priložen) |
| Teža | 8,3 kg |
| Mere (Š x V x G) | 975 x 627 x 216 mm |
| Mere brez stojala | 975 x 574 x 80.3 mm |
| Energetski razred | A |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 x 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | / |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
Kupi skupaj:
Televizor LG 43UM7100PLB 109 cm (43'') 4K UHD Smart TV
351,42 €
Vsi izdelki skupaj
402,74 €
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Samsung 43U7022F 108 cm (43''), 3840 x 2160 (4K UHD), LED, Tizen, UE43U7022FKXXH
271,94 €
109 cm (43")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
Televizor Samsung 43U8092F, 108 cm (43''), 3840 x 2160 (4K UHD), 50 Hz, 20 W, Tizen (UE43U8092FUXXH)
282,04 €
109 cm (43")
4K (3840p)
Da
Ne
Podoben izdelek
928,96 €
109 cm (43")
4K (3840p)
Da
Ne
Najbolj prodajani
298,31 €
Predvidoma 2 do 3 dni