Televizor JVC LT-43VA3300 108 cm (43''), 3840 x 2160 4K UHD, 50Hz, HDR, JVC43VA3300
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Zagotovite si izjemno gledalsko izkušnjo z LED televizorjem JVC LT-43VA3300. S svojo visoko ločljivostjo in živahnimi barvami bo vaša vsebina oživela na zaslonu. S tehnologijo LED bo slika čista in ostrega kontrasta, medtem ko bo eleganten dizajn televizorja dopolnil vašo sobo. Uživajte v izjemni kakovosti slike in natančnem zvoku ter odkrijte novo dimenzijo zabave v udobju svojega doma.
Tehnične podrobnosti
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 x 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV | Android |
| Smart TV dodatno | Android 11 |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10, HLG, Dolby Vision HDR |
| Dodatne TV lastnosti | Googlecast, Google Assistant, Netlfix, Amazon Prime Video, Disney+, Youtube |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 1700 |
| Kakovost slike | Micro Dimming, Super Resolution, UHD Upscaler |
| Sistem zvočnikov | 2 x 8W RMS |
| Zvok | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Povezave | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Priključki | 3x HDMI, 2x USB, RJ45 |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Teža | 7.05 kg |
| Mere (Š x V x G) | 965 x 600 x 261 |
| Mere brez stojala | 965 x 561 x 87 |
| Energetski razred | F |
| Barva | Črna |
| VESA standard | M4 100X100 |
| Dodatne funkcionalnosti | CI+, Hbbtv |
| Dodatne informacije | PVR, časovnik spanja |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Vestel Holland B.V.
Stationsplein 3013 AK NL
info@vestel-poland.com
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com