LCD TV sprejemnik Philips 37PFL7605H (Edge LED)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (2 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6529437
S točkami zvestobe do popustov: 81 točk.
Diagonala zaslona: 37" (94 cm), Format 16:9, Ločljivost: 1920x1080p, Edge LED osvetlitev, Dinamični kontrast: 500.000:1, Ambilight Spectra 2, Pixel Precise HD, HD Natural Motion, 100Hz Clear LCD (2 ms), MPEG4 DVB-T/C sprejemnik, DLNA, Net TV, USB (AVI/MKV), UTP5, PC VGA, HDMI v1.4
Obogatite izkušnjo gledanja
Ambilight Spectra 2
Pixel Precise HD
100 Hz Clear LCD
Philipsov 100 Hz clear LCD ustvarja ostre, slikovite in podrobne podobe ter zagotavlja izjemno hiter čas odzivnosti 2 ms. Z odlično resolucijo je slika vedno najboljša, ne glede na to, ali predvajamo film na Blu-ray mediju ali video prek spleta.
HD Natural Motion
Net TV
Zvok, ki ga lahko občutiš
20 W RMS izhodne moči in izvrsten prostorski zvok (surround) pa dodajo popolno zvočno izkušnjo z večjo globino in širino po celotnem prostoru. Vse našteto gledalcu omogoča jasno prostorsko zvočno predstavo, ki izvrstno dopolni izkušnjo gledanja.
Energijska učinkovitost
Sodobna oblika
Lastnosti serije 7000
  • Ambilight Spectra 2, ki razširi izkušnjo gledanja
  • Full HD TV s Pixel Precise HD za podrobnosti v akciji
  • Brilijantne LED podobe z nizko energijsko porabo
  • 100Hz Clear LCD za vrhunsko ostrino pri premikajočih se podobah
  • 20W RMS in izjemen Surround Sound (prostorski zvok)
  • Net TV za priljubljene spletne storitve na televiziji
* 8-dnevni elektronski programski vodnik (EPG); storitev ni na voljo v vseh državah
* Net TV: Obiščite www.philips.com/tv za ponudbo storitev v svoji državi.
  • 37-palčni (94 cm) širokozaslonski ploščati LED LCD televizor [16:9]
  • Full HD W-UXGA LCD zaslon s polno ločljivostjo (1920 x 1080 točk)
  • Edge LED osvetlitev ozadja za izjemen kontrast in briljantne barve
  • Ambilight Spectra 2 s funkcijo prilagoditve na barvno nianso stene
  • Pixel Precise HD za neverjetno ostro in jasno sliko
  • HD Natural Motion za prikaz slike brez vibracij gibanja
  • Super Resolution za boljšo ostrino in več podrobnosti pri spletnih vsebinah
  • Active Control + Light sensor za najbolj optimalno vidno doživetje
  • 14-bitno RGB barvno procesiranje (4 trilijone barv)
  • Dinamični kontrast 500.000:1 za neverjetno bogate črne podrobnosti
  • 100Hz Clear LCD za izjemno ostrino gibanja (2 ms)
  • Svetilnost zaslona: 450 cd/m2
  • Digitalni MPEG4 DVB-T/C sprejemnik + Common Interface Plus reža (CI+)
  • Občutite zvočno atmosfero iz unikatnih nevidnih zvočnikov (20 W RMS)
  • Incredible Surround zagotavlja popoln zvočni užitek
  • S tehnogijo Clear Sound razločno slišite vsako besedo
  • Net TV za priljubljene spletne storitve na vašem TV-ju
  • Uživajte v bogati zbirki spletnih videoposnetkov iz YouTube in drugih portalov
  • DLNA 1.5 PC omrežna povezava za brskanje po domačih omrežnih vsebinah
  • 1200-stranski HyperText za hiter dostop do želenih informacij
  • 8-dnevni elektronski programski vodič (Now + Next EPG)
  • 4x HDMI prključek (1x v1.4 - omogoča povratni avdio kanal, 3x v1.3)
  • EasyLink: enostavno upravljanje TV-ja in priključenih naprav preko HDMI CEC
  • Multimedijski priključki: Ethernet (UTP5), USB
  • Wi-Fi 802.11b/g/n ready preko USB adapterja Philips PTA01 (opcija)
  • Wi-Fi MediaConnect za prikaz filmov iz prenosnika na TV aparatu
  • PC VGA vhod omogoča uporabo TV-ja kot računalniški monitor
  • Odlično ujemanje s kino sistemi serije Philips HTS7xxx
  • 40% bolj energetsko učinkovit kot običajni ploščati LCD TV-ji
  • Poraba v stanju pripravljenosti: 0.15 W
  • Popoln izklop porabe energije (0 W) preko posebnega stikala
  • VESA stenska montaža: 200 x 200 mm
  • Dimenzije brez podstavka (ŠxVxG): 898 x 554 x 42 mm
  • Dimenzije s podstavkom (ŠxVxG): 898 x 602 x 242 mm
  • Teža brez podstavka: 12 kg
  • Teža s podstavkom: 15 kg
  • Garancija: 2 leti
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.