LCD TV sprejemnik Philips 32PFL6606H (Edge LED) Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (3 ocen)
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6529855
S točkami zvestobe do popustov: 48 točk.
Diagonala zaslona: 32" (81 cm), Ločljivost: 1920x1080p, Edge LED osvetlitev, Pixel Plus HD, HD Natural Motion, 100Hz Clear LCD (2 ms), MPEG4 DVB-T/C sprejemnik, Inovativna aplikacija Smart TV, 24W RMS Ambi-wOOx, Clear Sound, Wi-Fi ready, USB (AVI/MKV), 3x HDMI, Energijski razred »A«
Inovativna aplikacija Smart TV
Čudovite slike s tehnologijo LED ob nizki porabi energije
Tehnologija Pixel Plus HD
Tehnologija HD Natural Motion
Tehnologija Super Resolution
100Hz Clear LCD (2 ms)
100 Hz Clear LCD-zaslon ustvari vrhunsko ostrino gibanja. Z vstavljanjem sličic za podvojeno hitrost prikaza je ostrina prikaza gibanja več kot dvakrat višja kot pri običajnih LCD-zaslonih, kar omogoča odzivni čas 2 ms. Tako lahko uživate v jasni sliki tudi pri prikazu hitrega gibanja na zaslonu.
S tehnologijo Clear Sound boste slišali vsako besedo
24 W RMS ambi-wOOx zvočni sistem
Občutite moč nove Philipsove tehnologije ambi-wOOx. Z zajemanjem in izboljšavo nizkih frekvenc ustvarja prvovrstne nizke tone ter s tem ogromno pripomore k boljšemu doživljanju nizkih tonov in zvoka. Ambi-wOOx zvok tudi projicira in tako bolje zvočno zapolni prostor. Ambi-wOOx z zmogljivimi zvočniki 24 W RMS ustvarja pristno zvočno kuliso. Oddaja jasno in prostorno zvočno podlago, ki dopolnjuje izjemne užitke pri gledanju.
USB za čudovito predvajanje večpredstavnostnih vsebin
Priključek USB omogoča prikaz fotografij v formatu JPEG ter predvajanje glasbenih datotek mp3 in videoposnetkov z večine USB-ključev (pomnilniških naprav USB). Napravo USB priključite v režo na bočni strani televizorja. Do večpredstavnostne vsebine lahko pridete prek enostavnega brskalnika na zaslonu. Nato si lahko ogledate videoposnetke in fotografije ter poslušate glasbo.
Vgrajen kanalnik MPEG-4 za sprejem signalov visoke ločljivosti
Poraba energije 0 W med izklopom
EU energijski razred A
  • 32-palčni (81 cm) širokozaslonski ploščati LED LCD televizor [16:9]
  • Full HD W-UXGA LCD zaslon s polno ločljivostjo (1920 x 1080 točk)
  • Edge LED osvetlitev ozadja za izjemen kontrast in briljantne barve
  • Pixel Plus HD za več podrobnosti ter večjo globino in čistost slike
  • HD Natural Motion za prikaz izjemne slike brez vibracij gibanja
  • Super Resolution za boljšo ostrino in več podrobnosti pri spletnih vsebinah
  • Active Control + Light sensor za najbolj optimalno vidno doživetje
  • 100 Hz Clear LCD za izjemno ostrino gibanja (2 ms)
  • Faktor gibanja v sliki (PMR - Perfect Motion Rate): 200 Hz
  • Digitalni MPEG4 DVB-T/C sprejemnik + Common Interface Plus reža (CI+)
  • Občutite zvočno atmosfero z Ambi-wOOx zvočnim sistemom (24 W RMS)
  • Incredible Surround zagotavlja popoln zvočni užitek
  • S tehnogijo Clear Sound razločno slišite vsako besedo
  • Smart TV ponuja velik nabor pametnih aplikacij (Android in iPhone App, USB-snemanje, Catch-TV)
  • Net TV za priljubljene spletne storitve na vašem TV-ju
  • Uživajte v bogati zbirki spletnih videoposnetkov iz YouTube in drugih portalov
  • DLNA 1.5 PC omrežna povezava za brskanje po domačih omrežnih vsebinah
  • SD reža za shranjevanje spletnih video posnetkov na SD kartico
  • Wi-Fi 802.11b/g/n ready preko USB adapterja Philips PTA01 (opcija)
  • USB multimedijski priključek za diretno predvajanje iz USB naprav
  • PC VGA vhod omogoča uporabo TV-ja kot računalniški monitor
  • 3x HDMI priključek (1x v1.4 - omogoča povratni avdio kanal, 2x v1.3)
  • EasyLink: enostavno upravljanje TV-ja in priključenih naprav preko HDMI-CEC
  • 1200-stranski HyperText za hiter dostop do želenih informacij
  • 8-dnevni elektronski programski vodič (Now + Next EPG)
  • Evropski energijski razred »A«
  • Povprečna poraba pri standardnih nastavitvah: 40 W
  • Pričakovana letna poraba energije: 58 kWh/leto
  • Poraba v stanju pripravljenosti: < 0.15 W
  • Popoln izklop porabe energije (0 W) preko posebnega stikala
  • VESA stenska montaža: 200 x 200 mm
  • Dimenzije brez podstavka (ŠxVxG): 761 x 473 x 41.6 mm
  • Dimenzije s podstavkom (ŠxVxG): 761 x 523 x 221 mm
  • Teža brez podstavka: 8.7 kg
  • Teža s podstavkom: 10.6 kg
  • Garancija: 2 leti
* Net TV: Obiščite www.philips.com/tv za ponudbo storitev v svoji državi.
* 8-dnevni elektronski programski vodnik (EPG); storitev ni na voljo v vseh državah.
* Tipična poraba energije v stanju delovanja, izmerjena skladno s standardom IEC62087 Ed 2.
Kupi skupaj:
5,00 na podlagi 3 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.