LCD TV sprejemnik Philips 26PFL3405H (Edge LED)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (3 ocen)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: PCH6529460
S točkami zvestobe do popustov: 33 točk.
Diagonala zaslona: 26" (66 cm), Format 16:9, HD ready, Ločljivost: 1366x768p, Edge LED osvetlitev, Dinamični kontrast: 150.000:1, Svetilnost: 400 cd/m2, Odzivni čas: 8 ms, Digital Crystal Clear, Incredible Surround, MPEG4 DVB-T sprejemnik, USB, PC VGA, 2x HDMI
  • 26-palčni (66 cm) širokozaslonski ploščati LCD televizor [16:9]
  • High-definition LCD WXGA+ zaslon (1366 x 768 točk)
  • Pripravljen na HD signale visoke ločljivosti
  • Edge LED osvetlitev ozadja za izjemen kontrast in briljantne barve
  • Digital Crystal Clear za optimalen kontrast, barve in ostrino
  • 28.9 milijard barv omogoča prikaz sijajnih naravnih slik
  • Dinamični kontrast 150.000:1 za neverjetno bogate črne podrobnosti
  • Svetilnost: 400 cd/m2
  • Odzivni čas (tipično): 8 ms
  • Digitalni MPEG4 DVB-T sprejemnik + Common Interface reža (CI)
  • Active Control optimizira kvaliteto slike ne glede na video izvor
  • Progressive Scan komponentni video za optimalno kvaliteto slike
  • Avdio užitek iz unikatnih zvočnikov (2 x 5 W RMS)
  • Incredible Surround zagotavlja popoln zvočni užitek
  • PC VGA vhod omogoča uporabo TV-ja kot računalniški monitor
  • Smart Picture in Smart Sound za personalizacijo gledanja
  • 2x HDMI vhod za popolno digitalno povezavo visoke ločljivosti
  • USB multimedijski priključek za diretno predvajanje iz USB naprav
  • EasyLink: enostavno upravljanje TV-ja in priključenih naprav preko HDMI CEC
  • Teletext: 1000-stranski HyperText
  • Kompaktna in elegantna oblika, ki se prilega v vsako sobo
  • 40% bolj energetsko učinkovit kot običajni ploščati LCD TV-ji
  • Poraba v stanju pripravljenosti: 0.3 W
  • VESA stenska montaža: 75 x 75 mm
  • Dimenzije brez podstavka (ŠxVxG): 637 x 411 x 51.4 mm
  • Dimenzije s podstavkom (ŠxVxG): 637 x 447 x 170 mm
  • Teža brez podstavka: 5.2 kg
  • Teža s podstavkom: 5.5 kg
  • Garancija: 2 leti
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 3 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.