Televizor FOX TV 43DLE172 109 cm (43) FHD TV
Več podobnih: Televizorji Fox
Več podobnih: Televizorji Fox
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: pa104560
S točkami zvestobe do popustov: 20 točk.
TV sprejemnik FOX 43DLE172 diagonale 109 centimetrov z Direct LED osvetlitvijo zaslona bo s pomočjo MEGA kontrasta ter indeksa gibanja slike 600 RMR poskrbel za kristalno čisto sliko. Omogoča snemanje vaših najljubših oddaj na USB ali HDD, veliko število HDMI vhodov pa bo poskrbelo da lahko nanj priključite vse vaše priljubljene naprave. Skupaj z odličnim zvokom 2 × 10 W ter 3 letno garancijo predstavlja idealno ravnovesje med kvaliteto, tehnologijo, dizajnom in ceno. FOX – be smart.Tehnične lastnosti: ZASLON diagonala zaslona: 109 cm (43") tehnologija zaslona: a-Si TFT Active matrix osvetlitev zaslona: Direct LED (DLED) ločljivost: 1920 x 1080 (FULL HD) tuner: DVB-T/T2/C/S2 dinamični kontrast: MEGA kontrast svetilnost: 250cd odzivni čas: 8ms indeks gibanja slike: 600 RMR vidni kot: 178 stopinj moč zvočnikov: 2 × 10 W Priključki: HDMI x3 USB (predvaja filme, slike, glasbo) VGA Izhod za slušalke Koaksialni audio izhod Ostalo: PVR – snemanje vsebine na USB ali HDD Hotelski način (Hotel Mode): DA VESA standard: 200×200 dimenzije s podstavkom:97 × 61 × 22 cm dimenzije brez podstavka: 97 × 57 × 9 cm teža: 7,0 kg GARANCIJA 3 leta
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.