AIWA QLED Android TV 55 - 55QS8503UHD
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Televizorji Aiwa
Več podobnih: Televizorji Aiwa
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 174000328
S točkami zvestobe do popustov: 42 točk.
Opis:
FUNKCIJE ZASLONA
RESOLUCIJA
3840 x 2160
KONTRASTNO RAZMERJE
OSVETLJEVANJE
250
ODZIVNI ČAS
8MS
DEFINICIJA ODZIVNEGA ČASA
Tr+Tf
VIDNI KOT
178/178
DOLOČENO DINAMIČNO KONTRASTNO RAZMERJE
NE
GLAVNE ZNAČILNOSTI
DIREKTNA OSVETLITEV OZADJA
DA
MPEG4
DA
HEVC (H.265)
MEDIA PREDVAJALNIK
PVR PRIPRAVLJEN (USB SNEMANJE)
HDMI (1.1/1.2/1.3/1.4/2.0/2.1)
2.0
SISTEMI ZA SPREJEM IN UGLAŠEVANJE
TUNER VHF/UHF/KABEL
APS/ATS (AVTOMATSKO ISKANJE)
KAPACITETA SHRANJEVANJA PROGRAMOV (ANALOGNIH)
PAL SECAM B/G D/K /I/I' L/L' (TRI STANDART)
UNICABLE
DISEQC
ZVOK
EQUALIZER (5 PASOVNI)
5 PASOVNI
GER(D) + NICAM STEREO
DOLBY DIGITAL PLUS (DD+) (E-AC3)
AUDIO IZHODNA MOČ
2X10W RMS (%10 THD)
DOLBY AVDIO PROCESIRANJE (DAP)
DIGITALNO (DVB)
KAPACITETA SHRANJEVANJA PROGRAMOV (DIGITALNO T/T2/C)
PODPRTI JEZIKI
PRIKLOPI
RF: TV/CATV 75OHM COAXIAL
KOMPOZITNI VIDEO/AVDIO VHOD
AVDIO LINIJA ZA SLUŠALKE
YPBPR PREKO VGA
VGA (PC IN: D-SUB15)
PC AVDIO VHOD
DA, PREKO ZADNJEGA AV VHODA
HDMI X 3
DIGITALNI AVDIO IZHOD (COAXIALNI)
IZHOD ZA SLUŠALKE
USB X 2
LAN-ETHERNET (IEEE 802.3) RJ45 VHOD
HDCP (1.2/2.0/2.2/2.3)
2.2
DODATNE FUNKCIJE
NTSC PLAYBACK
ČASOVNIK ZA SPANJE
NO IDENT ČASOVNIK
POVEZLJIVOST
VGRAJENO
Netflix, HBBTV, Amazon Prime video, Disney+, Google Assistant, Goolgecast
BLUETOOTH
WIFI (INTERNI)
NETFLIX
USB VIDEO PODPORA
USB VIDEO PODPORA
USB AVDIO PODPORA
.MP3 .WMA .WAV .AAC .M4A .OGM/.OGG .AC3 .EAC3 .FLAC
USB PODPORA SLIKE
.JPG .JPEG .BMP .PNG .GIF
Tehnične podrobnosti
znamka AIWA VIDEO
teza 10.60
Kupi skupaj:
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Diagonala zaslona
Vrsta osvetlitve
Ločljivost zaslona
Frekvenca osveževanja
Smart TV
Operacijski sistem
Ambilight
EON
A1 Xplore Smart TV
T-2 TV
Voyo
NEO TV Lite
HDR
Dolby vision
HDR10
HDR10+
HLG
Izhodna moč zvoka
Prostorski zvok
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
AMD FreeSync
Nvidia G-SYNC
HDMI
HDMI ARC
Napajanje 12V
Razmak lukenj VESA
Energijski razred
Garancija
Ta izdelek
Televizor Xiaomi QLED TV A Pro 55 2026 63989
4,50 (4 ocen)
140 cm (55")
QLED
4K (3840p)
60 Hz
Google TV
Ne
20 W
2.1
eARC
200x300
F
2 leti
Podoben izdelek
QLED Haier H55S80FUX 36200133
140 cm (55")
QLED
4K (3840p)
60 Hz
Google TV
/
/
2.1
F
1 leto
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
140 cm (55")
60 Hz
VIDAA
40 W
eARC
400x200
E
2 leti
140 cm (55")
60 Hz
VIDAA
30 W