Tekalna steza Kettler Track 9
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tekalna steza Kettler Track 9 ima veliko tekalno površino s samodejnim spreminjanjem naklona omogoča možnost enostavne, varne, stabilne in zaupanja vredne vadbe. Površina z blaženjem udarcev ščiti vaše sklepe. Odlična je za krepitev mišičnega tonusa in izboljšanje splošnega kardiovaskularnega zdravja.
Všeč vam bo preprostost in udobje čvrste tekalne steze Kettler Track 9. Narejena je prav za vsak dom in ima udobno površino z obilo tekalnega prostora v izogib spotikanju, drsenju in poškodbam. Uporabite to vadbeno napravo za redno vadbo, ki stimulira splošno zdravje in počutje.
Tekalna steza Kettler Track 9 ima veliko tekalno površino dimenzij 150 x 51 cm z blaženjem udarcev, nastavljiv ročni program in 38 prednastavljenih programov, senzor srčnega utripa na ročajih. Tekalna steza ima motor s 3 HP, 0,8 - 20 km/h hitrosti in 0 - 12 % naklon.
Posebnost tekalne steze je možnost priključitve preko pametnega telefona ( Android in iOS). Zahvaljujoč S-FIT tehnologiji lahko vse funkcije nadziramo preko pametnega telefona ali tablice (iOS ali Android). Novost tekalne steze je Bluetooth vmesnik za povezovanje z vašim pametnim telefonom (Smartphone). Enostavno si s pomočjo trgovine Play na vaš telefon ali tablični računalnik prenesete aplikacijo S-FIT. Stezo lahko tudi uporabljate brez pametnega telefona.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalec | Kettler |
| Garancija | 3 leta |
| Material | Kovina, Plastika |
| Prikaz računalnika | merjenje časa, razdalje , hitrosti, poraba energije, naklon tekalne površine v % |
| Zaslon | 3D zaslon |
| Merjenje srčnega utripa | ročni senzor |
| Združljivo s POLARJEM | Da |
| Merjenje srčnega utripa v fazi umirjenosti | Da |
| Vadba v ciljnih conah | Da |
| Pomnilnik za shranjevanje profilov | S Kettler aplikacijo, 4 |
| Nagib steze | Da |
| Trajni prikaz za | 7 funkcij |
| Programi krmiljeni na podlagi srčnega utripa | 8 |
| Kombinirani program (naklon/hitrost) | 4 |
| Število programov z naklonom | 10 |
| Število programov s hitrostjo | Ne |
| Funkcija ogrevanja in ohlajanja | Da |
| Program count up/count down | Da |
| Izbira hitrosti | 3 x direktna hitrost |
| Izbira naklona | 3 x direktni naklon |
| Zaščita tipkovnice pred znojem | Da |
| PC priključek | Bluetooth |
| Maksimalna trajna moč elektromotorja (kW/HP) | 2,2 / 3,0 |
| Maksimalna moč elektromotorja v špici (kW/HP) | 5,5 / 7,5 |
| SRS motorna kontrola | Ne |
| Minimalna in maksimalna hitrost (v km/h) | 0.8 - 20 km/h |
| Nastavitev stopnje naklona | 0% - +12%, z motorjem |
| Električno napajanje | omrežni priključek 230V |
| Mere tekalne površine | 150x51 cm |
| Dimenzije izdelka (d/š/v) | 207 x 88 x 136 cm |
| Dimenzije zloženega izdelka (dxšxv v cm) | 106 x 88 x 190 cm |
| Razdalja tla - tekalna površina | 18 cm |
| Nosilnost naprave | 150 kg |
| Varnostni ključek | Da |
| Blažilni sistem | magnetni blažilni sistem |
| Kolesa | sistem Easy Roller |
| Nastavljiva višina | Ne |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com