Tekalna steza Kettler Track 3
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Tekalna steza Kettler Track 3 je kvalitetna tekalna steza za domačo nekomercialno uporabo. Tekalna steza Kettler Track 3 je opremljena z bogatim izborom funkcij, elegantnim računalnikom in zmogljivim motorjem z močjo 2,0 KM.
Robustna konstrukcija z dovolj veliko tekalno površino zagotavlja maksimalno udobje med vadbo. Računalnik ponuja vrsto prednastavljenih programov, prikazuje vse potrebne informacije, kot so hitrost, pretečena razdalja, čas, srčni utrip, porabljene kalorije in naklon tekalne steze. Tekalna steza ima maksimalno hitrost 16 km/h, 12% naklon, kolesa za lažji transport. Zaradi teh odličnih lastnosti je tekalna steza Kettler Track 3 zelo priljubljen in iskan model tekalne steze.
KETTLER TRACK 3 ponuja osem odlično koordiniranih vadbenih programov s poudarkom na srčnem utripu, nastavitvijo tarčnega območja, vgrajen pa ima tudi sprejemnik za pulz. Zahvaljujoč EASY ROLLER sistemu je KETTLER TRACK 3 stezo lahko premikati, blažilniki pa učinkovito ublažijo vsak korak.
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalec | Kettler |
| Garancija | 3 leta |
| Material | Kovina, Plastika |
| Prikaz računalnika | merjenje časa, razdalje , hitrosti, poraba energije, naklon tekalne površine v % |
| Zaslon | 3D zaslon |
| Merjenje srčnega utripa | ročni senzor |
| Združljivo s POLARJEM | Da |
| Merjenje srčnega utripa v fazi umirjenosti | Da |
| Vadba v ciljnih conah | Da |
| Nagib steze | Da |
| Trajni prikaz za | 7 funkcij |
| Programi krmiljeni na podlagi srčnega utripa | 2 |
| Kombinirani program (naklon/hitrost) | Ne |
| Število programov z naklonom | 3 |
| Število programov s hitrostjo | 3 |
| Funkcija ogrevanja in ohlajanja | Da |
| Program count up/count down | Da |
| Izbira hitrosti | 3 x direktna hitrost |
| Izbira naklona | 3 x direktni naklon |
| Zaščita tipkovnice pred znojem | Da |
| Maksimalna trajna moč elektromotorja (kW/HP) | 1,3 / 2,0 |
| Maksimalna moč elektromotorja v špici (kW/HP) | 2,2 / 3,0 |
| SRS motorna kontrola | Ne |
| Minimalna in maksimalna hitrost (v km/h) | 1 - 16 km/h |
| Nastavitev stopnje naklona | 0% - +12%, z motorjem |
| Električno napajanje | omrežni priključek 230V |
| Mere tekalne površine | 132x48 cm |
| Dimenzije izdelka (d/š/v) | 186 x 84 x 137 cm |
| Dimenzije zloženega izdelka (dxšxv v cm) | 94 x 84 x 171 cm |
| Razdalja tla - tekalna površina | 16,5 cm |
| Nosilnost naprave | 120 kg |
| Varnostni ključek | Da |
| Blažilni sistem | blažilnik |
| Kolesa | sistem Easy Roller |
| Nastavljiva višina | Ne |
Kupi skupaj:
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com