Sušilnik za lase Deerma DEM-CF50W (moder)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
Več podobnih: Sušilci za lase Deerma
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
nakup tudi brez registracije
Nižajmo ogljični odtis z združevanjem pošiljk.
Šifra izdelka: 19834024
S točkami zvestobe do popustov: 2 točki.
Deerma DEM-CF50W – sušenje brez naelektrenih las
Primerno za vsakodnevno sušenje Manj primerno za kodraste lase Hladen zrak za zaključek stajlinga
  • Funkcija ionizacije za gladke, manj štrleče lase
  • Hladen zrak za utrjevanje pričeske
  • Lahka uporaba brez dodatka difuzorja
  • Primeren za tanke, ravne ali občutljive lase
Deerma sušilnik za lase DEM-CF50W (mornarsko moder)
12Deerma/DEM-CF50W-mornarsko-modra/1
Hitro sušenje
12Deerma/DEM-CF50W-mornarsko-modra/4
Premišljen dizajn
12Deerma/DEM-CF50W-mornarsko-modra/6
Naravna nega
12Deerma/DEM-CF50W-mornarsko-modra/9
Moč negativnih ionov
12Deerma/DEM-CF50W-mornarsko-modra/2
Nadzor temperature
12Deerma/DEM-CF50W-mornarsko-modra/8
Različni načini delovanja
12Deerma/DEM-CF50W-mornarsko-modra/10
Udobje uporabe
Pripomoček Deerma je bil zasnovan z mislijo na največje udobje. Zaradi majhne teže le 390 g in kompaktnih mer 250 × 97 × 70 mm je izjemno priročen in enostaven za uporabo. Poleg tega je zahvaljujoč naprednemu zmanjševanju hrupa glasnost delovanja enote le 56 dB, kar zagotavlja tiho in mirno delovanje. Še več, dvoslojni filter učinkovito preprečuje vdor prahu in las v sušilni stroj.
12Deerma/DEM-CF50W-mornarsko-modra/5
Dodatni dodatki
12Deerma/DEM-CF50W-mornarsko-modra/3
Vključeno
  • sušilnik za lase
  • magnetna šoba
  • magnetni obešalnik
  • navodila
Proizvajalec Deerma
Model DEM-CF50W (mornarsko modra)
Zračni tok 70 m/s
Nazivna napetost 220 V ~
Nazivna moč 1400 W
Nazivna frekvenca 50 Hz
Utež 390 g
Dimenzije 250 × 97 × 70 mm
barva Mornarsko modra
Garancija: 12 mesecev
Besedilo je strojno prevedeno.
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Kaj pomeni funkcija ionizacije pri tem sušilcu za lase?
Ali model omogoča sušenje las s hladnim zrakom?
Je ta sušilnik primeren tudi za kodraste lase?
Kako je s težo in ergonomijo sušilca?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. Rudzka 65C 44-200 Rybnik PL
zgloszenia@innpro.pl
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.