Gembird NBS-1F15-04 hladilno stojalo za prenosnik USB, do 15, modra LED ventilator črno
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,83 (42 ocen)
Več podobnih: Dodatki za prenosne računalnike Gembird
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 113181733
S točkami zvestobe do popustov: 1 točko.
Gembird NBS-1F15-04 hladilno stojalo – učinkovito hlajenje za prenosnike do 15"
  • Primerno za prenosnike do 15"
  • USB napajanje za enostavno uporabo
  • Modra LED za vizualno privlačnost
  • Stabilna in čvrsta zasnova
NBS-1F15-04
Hladilno stojalo za prenosnik, črno
  • Naj bo vaš prenosnik hladen
  • Izredno tih hladilni ventilator podaljša življenjsko dobo vašega prenosnika
  • Kompakten dizajn, vendar primeren za prenosnike do 15"
  • LED lučka v ventilatorju za lep svetlobni učinek pod vašim prenosnikom
  • Velik 12 cm hladilni ventilator preprečuje pregrevanje vašega prenosnika
  • S praktičnim prehodnim priključkom USB
  • LED osvetlitev ozadja v ventilatorju
Material: kovina in plastika (ABS)
Hladilni ventilatorji: 1 kos, 1000 RPM (± 10 %), pretok zraka 23 CFM (± 10 %)
Premer ventilatorja: 120 mm
Dolžina USB kabla: 0,4 m
USB priključek: prehodni tip (vhod/izhod)
Dimenzije (DxŠxV): 330 x 250 x 25/50 mm
Poraba energije: 5 V DC, do 0,4 A
Tehnične podrobnosti
Tip Stojalo za prenosnik
Velikost Ekrana do 15"
Osvetlitev modra
Garancija 12M
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je to hladilno stojalo primerno za vse prenosnike do 15"?
Kaj pomeni modra LED osvetlitev pri ventilatorju?
Ali hladilno stojalo Gembird NBS-1F15-04 potrebuje dodatno napajanje?
Ali zahteva stojalo kakšno posebno vzdrževanje?
Opis posodobljen: januar 2026
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,83 na podlagi 42 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.