MAX PRODUCTS MAX380H115S univerzalna neopremljen kovček za orodje 1 kos (Š x V x G) 414 x 345 x 129 mm
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (6 ocen)
Več podobnih: Pribor in dodatki za orodje Max Products
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: co2103924
S točkami zvestobe do popustov: 9 točk.
Max Products MAX380H115S – vsestranski kovček za orodje
Primerno za osnovno orodje Lahko prenašanje Za domača opravila
  • Kompaktna in trpežna konstrukcija za zaščito orodja
  • Dovolj prostora za osnovno orodje in manjše pripomočke
  • Enostaven ročaj za lahkotno prenašanje
  • Pregledna notranjost omogoča hitro organizacijo
Vodotesno obodno tesnilo v pokrovu
  • Avtomatski kompenzacijski tlak
  • 2-potni polkna
  • Gumirani ročaji za udobno prileganje
  • Dve perforaciji za zavese
  • Naprava za pritrditev nosilnega traku
  • Stackable in rollable
  • Odporna proti udarcem zaradi izjemno močne stene
  • Tečaj je odvisen od celotne dolžine ohišja
  • Najlonski zatiči zagotavljajo zaščito pred korozijo
  • Certifikat IP67.
  • Besedilo je strojno prevedeno.
    Tehnične podrobnosti
    Barva proizvajalca črna
    Material plastika
    Mera, globina 129 mm
    Mera, višina 345 mm
    Mera, širina 414 mm
    Notranja dimenzija višine 270 mm
    Notranja globina 115 mm
    Notranja širina 380 mm
    Področje uporabe (orodje) univerzalna
    Teža 2.1 kg
    Značilnosti torbice za orodje vodotesna, vklj. penasti vložek
    Enaa povzetek
    Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali je kovček primeren tudi za električno orodje?
    Kaj pomeni, da je kovček neopremljen?
    Kako odporen je kovček na udarce in vlago?
    Za koliko orodja je kovček namenjen?
    Opis posodobljen: april 2026
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    Xenotec Technik u.Licht GmbH&Co.KG Saffiger Str. 14 56299 Ochtendung Germany
    https://xenotec-shop.de/
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    4,50 na podlagi 6 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.