Bahco 4750FB1-19B električar, obrtnik, domači mojster, tehniki, univerzalna torba za orodje - prazna 1 kos (Š x V x G) 355 x 230 x 470 mm
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Pribor in dodatki za orodje Bahco
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 112887123
S točkami zvestobe do popustov: 9 točk.
Bahco 4750FB1-19B – univerzalna torba za orodje z večjim obsegom in enostavnim dostopom
  • Prostorna zasnova za osnovno ročno orodje
  • Več žepov za boljšo organizacijo
  • Lahka in prilagodljiva tekstilna izvedba
  • Priročen način nošenja z ročajem
  • Primerna za hitro vsakodnevno uporabo
19", odprta torba za orodje iz blaga iz izjemno trpežne tkanine iz mešanice poliestra debeline 600 in 1680 denijev
  • 100% vodoodporna in enostavna za čiščenje polipropilenska tla
  • Odstranljiva notranja pomožna plošča za orodje za boljši dostop do orodja
  • Številni večji in manjši žepi, gumijasta držala in predelki znotraj in zunaj za različno orodje
  • Držala za merilni trak, vizitke in telefon
  • Nastavljiv nosilec vodne tehtnice
  • Mehak, gumiran ročaj za dober oprijem
  • Podložen naramni trak z nastavitvijo na klik
  • Plastična zadrga za enostavno rokovanje, tudi z rokavicami
  • Velcro trakovi
  • Elastični držali za izvijače ohranjajo orodje pri roki
  • Merilni trak, držalo za vizitke in žep za telefon na eni strani
  • Priloženi so elastični nosilci in torbice
  • Posebna torba za ročno žago z zadrgo in ježkom preprečuje nesreče in izgubo med transportom
  • Besedilo je strojno prevedeno.
    Tehnične podrobnosti
    Barva proizvajalca črna/oranžna
    Mera, globina 470 mm
    Mera, višina 230 mm
    Mera, širina 355 mm
    Obremenitev (teža) (maks.) 25 kg
    Področje uporabe (orodje) električar, obrtnik, domači mojster, tehniki, univerzalna
    Teža 3310 g
    Enaa povzetek
    Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
    Pogled uporabnika
    Zakaj kupiti na Enaa
    Odgovori na pogosta vprašanja
    Ali je torba primerna za prenašanje električnega orodja?
    Kakšna je največja priporočena obremenitev torbe?
    Kako je z notranjo organizacijo pri tej torbi?
    Ali je torba vodoodporna oziroma ščiti orodje pred vlago?
    Za koga je ta torba najbolj uporabna?
    Opis posodobljen: april 2026
    Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
    SNA Europe SAS Allée Rosa Luxembourg 95610 Eragny-sur-Oise France
    https://www.bahco.com/
  • Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
    Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
    4,75 na podlagi 4 ocen
    Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
    Primerjava lastnosti: Kovčki, zaboji in torbe za orodje
    Ocena
    Shranjevalniki orodja
    Ta izdelek
    Torba za orodje Einhell 45/29
    Torba za orodje Einhell 45/29
    4,88 (24 ocen)
    Torbe
    Podoben izdelek
    Delovna torba za orodje 13" 310mm