Spominska kartica Transcend SDHC 32GB C10, 30MB/s, Premium (TS32GSDHC10)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,75 (4 ocen)
Več podobnih: Spominske kartice in čitalci Transcend
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT097754
S točkami zvestobe do popustov: 2 točki.
tip: Secure Digital High Capacity
kapaciteta: 32GB
hitrost prenosa podatkov: do 30 MB/s
kompatibilnost: SDHC / SDXC naprave
dimenzije: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm
garancija: 10 let
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra TS32GSDHC10
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,75 na podlagi 4 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.