Ročni globinski sesalnik za vzmetnice Hoover MBC500UV 39300209
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (83 ocen)
Več podobnih: Sesalniki Hoover
Več podobnih: Sesalniki Hoover
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: 148162751
S točkami zvestobe do popustov: 12 točk.
Hoover MBC500UV – globinsko čiščenje vzmetnic in tkanin
  • Ciljno odstranjuje prah, dlake in alergene
  • Kompaktna in lahka zasnova za enostavno uporabo
  • Enostavno praznjenje posode (201–300 ml)
  • Deluje brez omejitve časa (omrežno napajanje)
  • Zasnovan za pogosta lokalna čiščenja
Hoover Ultra Vortex MBC 500UV – antialergijski sesalnik za globinsko čistočo
Globinsko čiščenje v treh korakih:
1. Močno sesanje z 500 W motorjem
Zmogljiv motor z močjo 500 W zanesljivo odstrani prah, umazanijo in alergene, ki se skrivajo globoko v tkaninah. Primeren je tudi za občutljive površine, obenem pa skrbi za čist zrak v prostoru zahvaljujoč naprednemu filtracijskemu sistemu.
2. Vrteča krtača s 4.200 obrati na minuto
3. UV-C svetloba za dodatno zaščito
Udobje in higiena brez kompromisov
Dokazana učinkovitost
Tehnične podrobnosti
Vrsta sesanja Posoda
Vrsta sesanja dodatno 0,3 l
Moč sesanja 500 W
Čas sesanja -
Osnovne informacije Ciklonska tehnologija sesanja brez vrečke. Barva: Rubin rdeča.
Osnovne informacije dodatno Dolžina kabla: 5 m. Vrtljiva krtača.
Dodatne informacije Globinsko sesanje z močjo 500 W. Globinsko stepanje s 4200 obrati/min.
Dodatne informacije dodatno UV luč, ki uniči 99,9 % vseh bakterij.
Mere (Š x V x G) 354 x 178 x 266 mm
Mere (Š x V x G) dodatno Mere zapakiranega produkta (Š x V x G): 405 x 212 x 305 mm
Teža 2,44 kg
Garancija v mesecih 24
Enaa povzetek
Vir priporočila: Enaa vodiči in izkušnje ekipe.
Pogled uporabnika
Zakaj kupiti na Enaa
Odgovori na pogosta vprašanja
Ali je ročni globinski sesalnik primeren za vzmetnice in kavče z močnimi alergeni in dlakami?
Ali lahko ta sesalnik uporabljam kot glavni sesalnik za vso stanovanje?
Je praznjenje posode enostavno in higiensko?
Ali lahko s tem sesalnikom odstranjujem pasje in mačje dlake z ležišč ter avtomobilskih sedežev?
Ali je delovanje vezano izključno na električno omrežje?
Opis posodobljen: april 2026
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Candy Hoover Group S.r.l. Via Comolli 16 Brugherio IT
https://corporate.haier-europe.com/neposreden-stik-glede-varnosti-izdelkov/
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 83 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.