RAM DDR4 16GB PC3000 Corsair (CMD16GX4M4B3000C15)
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT121379
S točkami zvestobe do popustov: 61 točk.
RAM DDR4 16GB PC3000 Corsair
CORSAIR DOMINATOR®
Platinum Series 16GB (4 x 4GB) DDR4 DRAM
DRAM 3000MHz C15
Voltage: 1.2V,DIMM 288 Pin
memory kit for DDR4
kompatibilno:
tel® X99 platform
lista na corsair.com)
165mm x 160mm x 35mm (L x W x H)
garancija 10 let
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra CMD16GX4M4B3000C15
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.