Pomnilniški modul CORSAIR Vengeance 8 GB komplet CMZ8GX3M2A1600C9 (CMZ8GX3M2A1600C9)
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,50 (2 ocen)
Več podobnih: Računalniške komponente Corsair
Kupujete več?
Hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: AVT100299
S točkami zvestobe do popustov: 9 točk.
- Kit (2x 4GB)
- Tip: DDR3
- Kapaciteta: 8 GB
- FSB frekvenca: 1600 MHz
- CL9 (9-9-9-24)
- Unbuffered
- Vengeance hladilnik
- Napetost: 1,5 V
- Non-ECC
- 240 DIMM
- Garancija: 10 let
Tehnične podrobnosti
Proizvajalčeva šifra CMZ8GX3M2A1600C9
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,50 na podlagi 2 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.