Pomnilniški modul CORSAIR Vengeance 32GB komplet CMZ32GX3M4X1866C10R (CMZ32GX3M4X1866C10R)
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Kit (4x 8GB)
- Tip: DDR3
- Kapaciteta: 32 GB
- FSB frekvenca: 1866 MHz
- CL10 (10-10-10-27)
- Unbuffered
- Vengeance hladilnik
- Napetost: 1,5 V
- 240 DIMM
- Garancija: 10 let
Tehnične podrobnosti
| Proizvajalčeva šifra | CMZ32GX3M4X1866C10R |
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.