RAM Corsair DIMM 16 GB DDR4-3600 (2x8 GB), CMK16GX4M2Z3600C18, črna
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,80 (5 ocen)
Več podobnih: Računalniške komponente Corsair
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: 11560627
S točkami zvestobe do popustov: 11 točk.
Corsair DIMM 16 GB DDR4-3600 (2x8 GB) – visoka hitrost in zanesljivost za zahtevne računalnike
  • Napredna DDR4 tehnologija za pospešene odzive in večopravilnost
  • Skupna kapaciteta 16 GB (2x8 GB) za optimalno razporeditev spomina
  • Deluje na frekvenci 3600 MHz – idealno za igranje in zahtevna opravila
  • Preizkušena zanesljivost znamke Corsair za dolgotrajno uporabo
Corsair CMK16GX4M2Z3600C18 je komplet dveh 8GB DDR4-3600 pomnilniških modulov (PC4-32000) iz serije Vengeance LPX. Skupna kapaciteta je 16 GB. Moduli podpirajo časovno razporeditev 18-22-22-42 pri 3600 MHz in zahtevajo napetost 1,35 V. Serija Vengeance, zasnovana posebej za zahtevno uporabo pri overclockingu, uporablja po meri zasnovane, visoko zmogljive aluminijaste hladilnike z odličnim odvajanjem toplote za stabilnost in zanesljivost.
Specifikacije
zmogljivost 16GB (2x8GB)
številka 2 kosa
Oblikovanje DIMM
Profili INTEL XMP (različica 2.0)
Napetost 1,2 volta (od 1,2 do 1,35 volta)
privzeto DDR4-3600 (PC4-28800)
Časi Zakasnitev CAS (CL) 18
  Zakasnitev RAS-CAS (tRCD) 22
  Čas predpolnjenja RAS (tRP) 22
  Aktivni čas vrstice (tRAS) 42
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,80 na podlagi 5 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: RAM za računalnike
Ocena
Tip pomnilnika
Kapaciteta pomnilnika
Konfiguracija spomina
Napetost delovanja
Latenca (CAS - CL)
RGB osvetlitev
Frekvenca
Garancija
Ta izdelek
RAM Corsair DIMM 16 GB DDR4-2666, CMV16GX4M1A2666C18
4,80 (5 ocen)
DDR4
16 GB
1 x 16GB
1,2 V
Ne
2666 MHz
12 mesecev
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
DDR4
16 GB
2 x 8 GB
1,35 V
Ne
3600 MHz
12 mesecev
2 x 8 GB
1,35 V
3600 MHz
1,2 V
Da
3600 MHz